fbpx

Ubezpieczyciel nie wypłaca odszkodowania? Skorzystaj z fachowej pomocy w jego dochodzeniu!

Towarzystwa ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają wysokość odszkodowań lub nawet całkowicie odmawiają ich wypłaty nawet wtedy, gdy pojawiają się ku temu przesłanki. W takim przypadku warto pomyśleć o uzyskaniu fachowego wsparcia prawnego.

Ubezpieczyciele na każdym kroku nakłaniają nas do wykupienia polisy. Poza obowiązkowymi ubezpieczeniami, w tym polisami OC dla właścicieli samochodów, mamy do wyboru także pełną paletę ubezpieczeń dodatkowych, na przykład na życie, ubezpieczeń domu i mieszkania, polis AC i NNW czy też polis turystycznych. Wykupienie polisy to chwila. Niestety, dochodzenie odszkodowań to często znacznie więcej problemów, gdy towarzystwo ubezpieczeniowe nie jest skore do tego, aby wypłacić stosowną kwotę poszkodowanej osobie. Co można zrobić w takiej sytuacji?

Gdzie można uzyskać pomoc w dochodzeniu odszkodowań?

Gdy ubezpieczyciel nie wypłaca odszkodowania, wówczas najlepiej zgłosić się po fachową poradę prawną. Takie usługi oferują obecnie firmy ściągające odszkodowania, których domeną jest dochodzenie odszkodowań. Pomagają swoim klientom w uzyskaniu stosownych odszkodowań, na przykład takich, jak: odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania za wypadki przy pracy czy też odszkodowania za błędy medyczne. Kancelarie mogą wówczas zapewnić klientom pełne wsparcie, w tym obejmuje ono poradnictwo prawne, przygotowywanie odpowiednich pism, reprezentowanie swojego klienta podczas rozpraw sądowych.

Dochodzenie odszkodowań bez opłat wstępnych!

Co ważne, odszkodowania komunikacyjne oraz innego typu można uzyskać bez konieczności dokonywania wysokiej opłaty wstępnej do kancelarii prawnej. Większość z nich prowadzi sprawy z rozliczeniem po ich wygranej. Zatem wtedy, gdy kancelarii uda się w imieniu klienta uzyskać stosowną kwotę odszkodowania, wówczas otrzymuje ona jego część, najczęściej jest to około 10-15 proc. od wygranej kwoty. Z dokładnymi ofertami kancelarii prowadzących dochodzenie odszkodowań można zapoznać się już teraz on-line. Wybierz najlepszą pomoc prawną i wygraj z ubezpieczycielem!