fbpx

Ogród moje królestwo

Zielony zakątek tuż przy domu

Kontakt z zielenią w XXI wieku jest wręcz na wagę złota. Żyjemy coraz szybciej, wszędzie atakują nas różne stresory. Aby dać odpocząć zszarganym nerwom, warto na chwilę się zatrzymać i wsłuchać się w odgłosy przyrody i to...bez wyjeżdżania z aglomeracji miejskiej!

Stwórz oazę spokoju na wyciągnięcie ręki


Za pomocą kilku prostych rozwiązań w każdym, przydomowym ogrodzie może stanąć taras. Warto zainwestować w ten pomysł, by móc po pracy zjeść posiłek w otoczeniu zieleni, czy po prostu zrelaksować się przy kawie oraz książce. Przeciwnicy tego projektu na pewno od razu poddadzą pod rozwagę tę budowę, z uwagi na coraz bardziej zmienny klimat w Polsce i na świecie. I na to znalazł się patent!

Coraz więcej firm wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich klientów. Na rynku znaleźć można nowoczesne pergole oraz niezwykle funkcjonalne zadaszenia tarasowe. Jak to działa w praktyce i tak naprawdę, co w ten sposób można zyskać?

Niebanalne zadaszenie nad strefą komfortu

Pergola to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie walory natury, nawet w pochmurny dzień. Stylowe indywidualne rozwiązanie znajdują się w ofercie firmy Pergole WL. Dzięki zadaszeniu, mamy pewność, że nie spotka nas gwałtowna ulewa. Dodatkowo, dzięki dodatkowemu oświetleniu, można wspólnie spędzać czas z bliski, nawet do późnych godzin nocnych. Lampy typu LED nie tylko doskonale rozświetlają przestrzeń, ale i są energooszczędne. Nie ma także obawy o zamoknięcie, czy uszkodzenie instalacji przez wiatr.

Nowoczesne modele zadaszeń tarasowych dodatkowo posiadają nawet nagłośnienie. Dzięki łączności Bluetooth w szybki i wygodny sposób, każdy użytkownik, tworzy prywatną audycję radiową, czy ogrodową imprezę dla gości. Wzbogacenie pergoli o przeszklenia boczne, z systemami przesuwania, pozwoli na korzystanie z tarasu przez cały rok. Dodatkowe ściany to świetna izolacja! Zimą ochronią przed mrozem i śniegiem, wiosną przed nagłą ulewą, a latem przed wszelkimi insektami!

Dla kogo polecane jest to rozwiązanie?

Zadaszony taras to świetne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, które chcą cieszyć się widokiem swojego ogrodu przez cały rok, jak i firm. Coraz więcej restauracji decyduje się na to rozwiązanie. W takim zielonym anturażu można urządzać spotkania biznesowe, konferencje, a także wydarzenia uroczystości rodzinne, takie jak: urodziny, czy wesele.

Również puby mogą śmiało zainwestować w taki projekt. Otwarta, zadaszona przestrzeń, to świetne miejsce, by ustawić tam projektor i wyświetlać na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe. Nie ma zatem obaw o niekorzystną pogodę, w razie potrzeby w szybkich i prostych ruchach-wysuwa się składany dach.