fbpx

Najlepszy polski beton…w workach? Wiemy kto go produkuje!

BETON - to w zasadzie temat rzeka, który zdaje się nie mieć końca. W temacie rzeki blisko do Bobru, a od niego już tylko krok do Nowogrodu Bobrzańskiego, przez który przepływa rzeka Bóbr właśnie. To z tej niewielkiej, choć uroczej, miejscowości położonej w województwie lubuskim, pochodzi firma Promotor Sales, która coraz śmielej radzi sobie nie tylko na rodzimym rynku. Ten producent betonu i materiałów budowlanych stawia na rozwój i innowacje w zakresie produktów takich jak beton, cement, wylewki, gotowe zaprawy etc. Co warto wiedzieć o firmie Promotor, która wkrótce będzie na ustach całej Polski? Sprawdzamy!

Zaczęło się zupełnie zwyczajnie - rodzinna firma z nietypowym pomysłem

Tradycje firmy Promotor są stricte rodzinne - na początku jej filarami byli przedstawiciele rodziny. Z czasem, gdy firma zaczęła się rozrastać, jej szeregi zasilili znajomi, przyjaciele i nowi pracownicy. Dziś wieloletni współpracownicy są już tak bliscy założycielom, jakby sami byli rodziną. Zespół firmy Promotor to ludzie, którzy z ogromnym zaangażowaniem i pasją podchodzą do swojej pracy. To właśnie ich upór w dążeniu do celu sprawia, że firma ani na chwilę nie zwalnia tempa - wciąż tworzy nowe produkty i poszukuje inspiracji do kolejnych.

Siła Promotor Sales to ludzie z pasją… do betonu

Zespół Promotora tworzą specjaliści, którzy stale pracują nad udoskonalaniem obecnych mieszanek, jak również tworzą kolejne. Na betonie znają się jak mało kto. W ramach regularnych testów przeprowadzają badania wytrzymałości, odporności, reakcji betonów z innymi tworzywami, które posiadają w swojej ofercie. Cel? Dać Klientowi końcowemu produkt, który będzie niezawodny, wygodny w użyciu, łatwo dostępny, a do tego atrakcyjny cenowo. Na razie wszystko się udaje, a asortyment firmy stale się powiększa. Dziś wiodącą grupą produktową są tzw. suche betony, czyli mieszanki betonowe w workach, pakowane po 25 kg. Z całą pewnością ekipa Promotora nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa - w najbliższym czasie ofertę uzupełnią kolejne dedykowane produkty budowlane.

Jakość przede wszystkim - betony premium w cenie tradycyjnych produktów

Firma Promotor to prawdziwy prekursor w branży produkcji wysokiej jakości betonu. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek produkt, który zmienił go nieodwracalnie - beton konstrukcyjny w workach. Jego sukces skłonił firmę do rozszerzenia oferty o szeroki wybór betonów o specjalnym zastosowaniu. W obecnym asortymencie znaleźć można betony wodoszczelne, betony o doskonałej płynności, betony o krótkim czasie schnięcia, dedykowane mieszanki betonowe oraz ekspresowe wylewki betonowe. Firma stara się ze swoimi produktami docierać do jak największego grona odbiorców, dlatego stara się być konkurencyjna cenowo, zachowując jednocześnie najwyższą jakość produktów. Czy uda im się zrewolucjonizować rynek materiałów budowlanych w segmencie mieszanek betonowych?

Gdzie zamówić beton on-line? W Promotor.store oczywiście!

Zakupy online stały się powszechną praktyką, a pandemia tylko wzmocniła tę tendencję, pokazując, że niemal wszystko można zamówić przez internet. Promotor Sales, świadomy tego trendu, wprowadził sprzedaż betonu w workach online. Dzięki platformie internetowej promotor.store, Klienci z całej Polski mają możliwość zamawiania worków z betonem, które są dostarczane bezpośrednio pod drzwi lub na plac budowy. Zadziwiająca jest różnorodność celów, do których nasi Klienci wykorzystują beton. Niektórzy używają go do rozbudowy nieruchomości, inni do wylewania fundamentów pod altanki, a jeszcze inni do dekoracji ogrodów. Kreatywność Klientów Promotora nie zna granic.

Jeśli cenisz sobie wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy, zapraszamy na naszą platformę sprzedażową, gdzie bez wychodzenia z domu możesz zamówić beton. To szybkie, łatwe i dostępne po atrakcyjnej cenie, bezpośrednio od producenta.