fbpx

Dlaczego warto studiować budownictwo pasywne?

„Budownictwo pasywne” to nie tylko interesująco brzmiąca nazwa, ale przede wszystkim wartościowy kierunek studiów, który pozwoli Ci zdobyć szeroką wiedzę praktyczną. Dowiedz się więcej na temat tego kierunku i zobacz, dlaczego warto studiować budownictwo pasywne.

 

Budownictwo pasywne – czego nauczysz się na tym kierunku?

Na budownictwie pasywnym zdobędziesz szczegółową wiedzę dotyczącą tego, jak projektować i budować domy pasywne, a także jak zastosować technologię odnawialnych źródeł energii oraz metod sterowania nimi. W ramach studiów będziesz mieć możliwość udziału w wielu projektach badawczych. Na zajęciach zostaną także poruszone kwestie związane z prawnym umocowaniem budownictwa pasywnego.

Nowoczesna forma kształcenia

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna da Ci możliwość studiowania w formie zdalnej i korzystania z nowoczesnych metod kształcenia. Wiedzę będziesz mógł zdobywać z dowolnego miejsca, zapisując się na studia online. Studia zdalne na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej odbywają się za pośrednictwem takich platform jak: ClickMeeting, Zoom czy Moodle.

Zajęcia dostosowane do potrzeb zawodowych

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna to maksimum praktycznej wiedzy. Kierunki oferowane przez uczelnię są odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. Dlatego kończąc studia na tej uczelni jesteś przygotowany do pracy, a przed Tobą otwierają się ciekawe perspektywy zawodowe. Po budownictwie pasywnym możesz pracować jako projektant i wykonawca z zakresu budownictwa ogólnego, wodnego, ziemnego, inwentarskiego oraz technicznej infrastruktury wsi i osiedli. W ramach budownictwa pasywnego Twoje zajęcia odbywają się w formie online, a praktyki na budowie.

Kontakt z doświadczoną kadrą naukową

Zajęcia na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej prowadzone są przez doświadczonych wykładowców będących nie tylko teoretykami, ale także praktykami. Dzięki temu studenci są na bieżąco z aktualnymi trendami zawodowymi. Poznają także wymarzony zawód od kuchni. Dzięki formie kształcenia online, Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna oferuje również dostęp do wykwalifikowanej kadry akademickiej z dowolnego miejsca, co zapewnia wysoki komfort studiowania.

Gdzie można studiować budownictwo pasywne?

Studia z zakresu budownictwa pasywnego odbywają się na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej. To tam możesz odbyć tam budownictwo studia online. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie Ci połączyć swoje życie prywatne i zawodowe z możliwością studiowania.

Na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej możesz także studiować wiele innych kierunków w formie online. Pełną ofertę studiów znajdziesz na: ult.edu.pl/studia-online/.