Skip to main content

Dlaczego warto studiować budownictwo pasywne?

| Artykuł sponsorowany | Dom

„Budownictwo pasywne” to nie tylko interesująco brzmiąca nazwa, ale przede wszystkim wartościowy kierunek studiów, który pozwoli Ci zdobyć szeroką wiedzę praktyczną. Dowiedz się więcej na temat tego kierunku i zobacz, dlaczego warto studiować budownictwo pasywne.

 

Budownictwo pasywne – czego nauczysz się na tym kierunku?

Na budownictwie pasywnym zdobędziesz szczegółową wiedzę dotyczącą tego, jak projektować i budować domy pasywne, a także jak zastosować technologię odnawialnych źródeł energii oraz metod sterowania nimi. W ramach studiów będziesz mieć możliwość udziału w wielu projektach badawczych. Na zajęciach zostaną także poruszone kwestie związane z prawnym umocowaniem budownictwa pasywnego.

Nowoczesna forma kształcenia

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna da Ci możliwość studiowania w formie zdalnej i korzystania z nowoczesnych metod kształcenia. Wiedzę będziesz mógł zdobywać z dowolnego miejsca, zapisując się na studia online. Studia zdalne na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej odbywają się za pośrednictwem takich platform jak: ClickMeeting, Zoom czy Moodle.

Zajęcia dostosowane do potrzeb zawodowych

Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna to maksimum praktycznej wiedzy. Kierunki oferowane przez uczelnię są odpowiedzią na potrzeby rynku pracy. Dlatego kończąc studia na tej uczelni jesteś przygotowany do pracy, a przed Tobą otwierają się ciekawe perspektywy zawodowe. Po budownictwie pasywnym możesz pracować jako projektant i wykonawca z zakresu budownictwa ogólnego, wodnego, ziemnego, inwentarskiego oraz technicznej infrastruktury wsi i osiedli. W ramach budownictwa pasywnego Twoje zajęcia odbywają się w formie online, a praktyki na budowie.

Kontakt z doświadczoną kadrą naukową

Zajęcia na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej prowadzone są przez doświadczonych wykładowców będących nie tylko teoretykami, ale także praktykami. Dzięki temu studenci są na bieżąco z aktualnymi trendami zawodowymi. Poznają także wymarzony zawód od kuchni. Dzięki formie kształcenia online, Uczelnia Lingwistyczno-Techniczna oferuje również dostęp do wykwalifikowanej kadry akademickiej z dowolnego miejsca, co zapewnia wysoki komfort studiowania.

Gdzie można studiować budownictwo pasywne?

Studia z zakresu budownictwa pasywnego odbywają się na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej. To tam możesz odbyć tam budownictwo studia online. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie Ci połączyć swoje życie prywatne i zawodowe z możliwością studiowania.

Na Uczelni Lingwistyczno-Technicznej możesz także studiować wiele innych kierunków w formie online. Pełną ofertę studiów znajdziesz na: ult.edu.pl/studia-online/.


Dom

Płyty PIR to materiał izolacyjny, który zyskuje coraz większą popularność. Są o wiele bardziej wytrzymałe niż styropian. Mają też lepsze parametry termiczne.
Wybór odpowiedniego prześcieradła może wydawać się błahym zadaniem, ale w rzeczywistości ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w małej sypialni.
Kuchnia otwarta i zamknięta. Obydwa rodzaje mają swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników. Na przestrzeni lat idea i projektowanie kuchni uległo znacznym przeobrażeniom.
Latem moskitiera jest nieocenioną osłoną przed owadami. Dzięki niej można uniknąć nieprzyjemnych ukąszeń i co najważniejsze - zapewnić sobie odpowiedni mikroklimat w pomieszczeniu. Na rynku moskitier jest mnóstwo dostępnych modeli. Sprawdźmy, które z nich warto polecić typowemu gospodarstwu domow...
Kolory we wnętrzach mają ogromne znaczenie – wpływają na nastrój, odbiór przestrzeni i samopoczucie mieszkańców. Wybór odpowiednich odcieni może przekształcić każde pomieszczenie, nadając mu wyjątkowy charakter. Przyjrzyjmy się najmodniejszym pomysłom na aranżacje kolorów ścian, które zainspirują...
Bezpieczeństwo zdrowotne to jedna z najważniejszych kwestii, której nie można lekceważyć. W dobie rosnącej świadomości na temat higieny i konieczności utrzymania czystości, dezynfekcja stała się nieodłącznym elementem naszego życia.
Drewno, jako jedno z najstarszych materiałów budowlanych, nadal jest niezwykle popularne w wielu dziedzinach. Od mebli i dekoracji wnętrz po konstrukcje budynków – drewno ma wiele zastosowań. Ale jak skutecznie łączyć elementy drewniane?