System klucza Master Key interesującą alternatywą dla firm

System klucza Master Key jest świetnym rozwiązaniem dla osób, którym na sercu leży bezpieczeństwo. Rozwiązanie to jest często stosowane w hotelach, firmach, a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Ucieszy ono wszystkie osoby, dla których znaczenie ma komfort użytkowania.

Inteligentne sieci dostępu

Każda firma zatrudnia mniej i bardziej zaufanych pracowników, którzy mają dostęp do różnych pomieszczeń. Wśród nich są przedstawiciele kadry menadżerskiej oraz osoby dbające o czystość. Dostęp do odpowiednich pomieszczeń w zależności od zajmowanego stanowiska jest kluczowy dla właściwego wykonywania obowiązków.
Istnieją również miejsca, do których dostępu nie powinni mieć wszyscy zatrudnieni w firmie pracownicy m. in. pomieszczenia z danymi wrażliwymi, finansowymi firmy.
Zastosowanie systemu Master Key daje możliwość stworzenia odpowiedniego szeregu zamknięć tworzącego dostęp dla wybranych pracowników do odpowiednich pomieszczeń.
Ograniczenie niepowołanych pracowników do miejsc, w których są przechowywane ważne dla firmy dokumenty znacznie zmniejsza ryzyko ich wyniesienia i przekazania konkurencji. Podobnie sytuacja ma się z miejscami, w których znajdują się pieniądze. Zastosowanie systemu Master Key przekłada się na mniejsze ryzyko kradzieży.
Użytkownicy systemu mogą utworzyć wygodny szereg zamknięć, do którego otwarcia potrzebny jest tylko jeden klucz. Rozwiązanie to jest niezwykle komfortowe, a dodatkowo daje pełną kontrolę nad obiegiem kluczy w firmie.
Właściciel systemu dysponuje kluczem generalnym, który otwiera każde miejsce, co jest istotne w sytuacjach awaryjnych. Warto skorzystać z usług profesjonalnych firm takich jak systemdkp.pl oferujących tego typu rozwiązania.

Wpływ na bezpieczeństwo

Zastosowanie systemu Master Key umożliwia szybkie przeprowadzenie ewakuacji w sytuacjach awaryjnych.
Nie ma tutaj konieczności poszukiwania kluczy w wielkim pęku i gorączkowego myślenia, "który był od czego" oraz gdzie się podziewa. Wystarczy zastosowanie jednego klucza.
W sytuacji pożaru niezwykle cenny jest czas, dlatego strażacy często decydują się na wyważenie drzwi. W przypadku kiedy dysponujemy jednym kluczem najczęściej takie działanie nie jest konieczne. Umożliwia to znaczną redukcję kosztów, szczególnie w przypadku, gdy alarm był fałszywy.


Koszty

Atutem tego rodzaju rozwiązania jest to, że w przypadku zaginięcia kluczy, nie jest konieczne wymienianie zamków, co jest niejednokrotnie bardzo kosztowne. Wystarczy przekodować znajdujące się w drzwiach wkładki.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież