Skip to main content

Wojciech Jan Kramer

| MP | Okręg wyborczy nr 17

Wojciech-Kramer-1

Wojciech Jan Kramer kandydat na  radnego do Rady Miasta z ramienia KWW Michała Zielińskiego z obwodu nr 17.

Kim jestem:
-
lat 61
- żonaty , dwójka dzieci
- od 1987 mieszkaniec Rożnowa
- inżynier leśnik
Obecnie pełnie funkcje na stanowisku inspektora do spraw leśnictwa, łowiectwa  i ochrony przyrody w Wydziale Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska w Starostwie Powiatowym w Obornikach.

Co robiłem:
Jestem v-ce prezesem Stowarzyszenia Nad Wartą Wełna i Flintą co pozwoliło rozpropagować walorów przyrodniczych i kulturowych powiatu obornickiego, udzielam się także jako łowczy w Kole Łowieckim oraz jako komendant powiatowej społecznej Straży Rybackiej czuwam nad ekosystemem wodnym naszego Powiatu.

Co chce zrobić:

Podjęcie działań mających na celu utrzymanie we właściwym stanie, zgodnym z przeznaczeniem, placu zabaw dla dzieci i oświetleniem go w celu bezpiecznego korzystania i unikania dewastacji znajdujących się tam urządzeń.

Budowa nowych dróg na terenie naszych wsi oraz dbałość o systematyczne remonty istniejących już dróg i innych obiektów służącym mieszkańcom wsi.

Jako radny chciałbym zajmować się problemami i potrzebami mieszkańców z okręgu 17. Wiem jak ważne słuchać ludzi i wcielać ich pomysły w czyn. Jestem otwarty na współpracę z innymi ludźmi, którzy bezinteresownie potrafią działać i poświęcać swój czas aby osiągnąć wspólny cel. Ważne jest dla mnie aby zwrócić uwagę radnych na dbanie i utrzymywanie obiektów które już powstały aby każdy mógł z nich bezpiecznie i długo korzystać.

Wojciech-Kramer

Kinga Rakowska, kandydat na radnego do Rady Miejsskiej w Obornikach z ramienia KWW Tomasza Szramy, okręg wyborczy nr. 17