Skip to main content

Gmina Rogoźno gdzie głosować?

| MP | Wybory do sejmu 2023

Komisje wyborcze z podanymi siedzibami oraz zasięgiem dla Gminy Rogoźno dla wyborów do parlamentu 15.10.2023

Gmina lub dzielnica Siedziba dostosowany dla osób niepełnosprawnych Granice Numer komisji
gm. Rogoźno Rodzinny Ogród Działkowy im. J. Słowackiego (świetlica), ul. Działkowa 20, 64-610 Rogoźno tak Rogoźno ulice: Aleje Marszałka Piłsudskiego, Dworcowa, Działkowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mickiewicza, Miodowa, Norwida, Reja, Rolna, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Zaułek. 1
gm. Rogoźno Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Kościuszki 28, 64-610 Rogoźno tak Rogoźno ulice: Brzozowa, Czarnkowska, Cześnikowska, Fabryczna, Hetmańska, Jagiellońska, Jarzębinowa, Kanclerska, Kasztelańska, Kościuszki parzyste: 26 - 48, Krzyżaniaka, Leśna, Łąkowa, Magazynowa, Marszałkowska, Miecznikowska, Olchowa, Podkomorska, Pogodna, Słoneczna, Smolary, Topolowa, Towarowa, Wodna, Wójtostwo. 2
gm. Rogoźno Ośrodek Kultury, ul. Wojska Polskiego 4, 64-610 Rogoźno tak Rogoźno ulice: Alojzego Twardeckiego, Asnyka, Chabrowa, Garbacka, Grochowskiego, Floriana Miśko, Wojska Polskiego 12 - 67, Kochanowskiego, Konieczyńskich, Konwaliowa, ks. Werbla, Orzeszkowej, Polna, Prusa, Romana Orlika, Skautów, Sobolewskiego, Szarych Szeregów. 3
gm. Rogoźno Przedszkole Samorządowe Nr 2, ul. Seminarialna 11, 64-610 Rogoźno tak Rogoźno ulice: Wojska Polskiego 1 - 11, Krótka, Osiedle Przemysława II 2 - 10. 4
gm. Rogoźno Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Seminarialna 16, 64-610 Rogoźno nie Rogoźno ulice: Kościuszki nr 51, 59, Osiedle Przemysława II nr 11 - 20, Seminarialna. 5
gm. Rogoźno Centrum Integracji Społecznej, ul. Kościuszki 41, 64-610 Rogoźno tak Rogoźno ulice: Kościuszki nr 53 - 57C, 61 - 63D oraz nieparzyste 27 - 49, Sądowa. 6
gm. Rogoźno Liceum Ogólnokształcące (pawilon), ul. Wielka Poznańska 61, 64-610 Rogoźno tak Rogoźno ulice: Boczna, Boguniewska, Bursztynowa, Chopina, Diamentowa, Długa, Dojazd, Koralowa, Kręta, Kryształowa, Kwarcowa, Łamana, Mała, Międzyleska, Moniuszki, Nowa, Paderewskiego, Perłowa, Plażowa, Południowa, Przelotowa, Rubinowa, Skrajna, Skromna, Spokojna, Strzelecka, Sucha, Szafirowa, Szeroka, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Średnia, Topazowa, Turkusowa, Ukryta, Ustronna, Wiatraczna, Wielka Poznańska nr 61 do końca, Wieniawskiego, Wschodnia, Zachodnia, Zakątek. 7
gm. Rogoźno Szkoła Podstawowa Nr 2 (budynek po przedszkolu), ul. Wielka Poznańska 36, 64-610 Rogoźno nie Rogoźno ulice: Braci Skotarczaków, Bronisława Wysockiego, Gościnna, Kotlarska, Mała Poznańska, Plac Jana Pawła II, Plac Karola Marcinkowskiego, Poprzeczna, Stanisława Wilhelma Kolanusa, Wąska, Wielka Poznańska nr 1 - 60. 8
gm. Rogoźno Dom Katechetyczny im. Św. Jana Bosko, ul. Kościelna 10, 64-610 Rogoźno nie Rogoźno ulice: Cicha, Kardynała Wyszyńskiego, Kilińskiego, Kościelna, Lipowa, Mała Szkolna, Ogrodowa, Piekarska, Plac Powstańców Wielkopolskich, Przesmyk, Rynkowa, Rzeźnicka, Wągrowiecka, Wielka Szkolna, Za Jeziorem, Żurawia. 9
gm. Rogoźno Remiza /Świetlica OSP, Pruśce 29, 64-610 Rogoźno tak Biniewo, Marlewo, Pruśce, Sierniki, Stare 10
gm. Rogoźno Świetlica Wiejska, Studzieniec 25, 64-610 Rogoźno tak Boguniewo, Międzylesie, Nienawiszcz, Studzieniec 11
gm. Rogoźno Szkoła Podstawowa, Parkowo 6, 64-608 Parkowo nie Józefinowo, Parkowo 12
gm. Rogoźno Świetlica Wiejska, Grudna 25, 64-610 Rogoźno tak Grudna, Kaziopole, Wełna 13
gm. Rogoźno Świetlica Wiejska, Ruda 20A, 64-610 Rogoźno tak Nowy Młyn, Ruda, Żołędzin 14
gm. Rogoźno Świetlica Wiejska, Gościejewo 80b, 64-611 Gościejewo tak Gościejewo, Karolewo, Owieczki 15
gm. Rogoźno Świetlica wiejska, Owczegłowy 3A, 64-610 Rogoźno tak Cieśle, Owczegłowy, Wojciechowo 16
gm. Rogoźno Szkoła Podstawowa, Budziszewko 57a, 64-612 Budziszewko tak Budziszewko 17
gm. Rogoźno Świetlica wiejska, Słomowo 6, 64-610 Rogoźno tak Słomowo, Szczytno 18
gm. Rogoźno Świetlica wiejska, Jaracz 21, 64-610 Rogoźno nie Jaracz, Rożnowice 19
gm. Rogoźno Świetlica wiejska, Garbatka 3, 64-610 Rogoźno nie Dziewcza Struga, Garbatka 20
gm. Rogoźno Świetlica wiejska, Tarnowo 21A, 64-611 Gościejewo tak Laskowo, Tarnowo 21

Wyniki wyborów do Sejmu dla naszego okręgu wyborczego (38)

Okręg wyborczy nr 38 składa się z powiatów: chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, pilskiego, szamotulskiego, wągrowieckiego, wolsztyńskiego, złotowskiego.

PKW podała oficjalne wyniki wyborów 15.10.2023

Zakończono zliczanie głosów oraz przegląd protokołów. PKW przy dużych emocjach w czasie konferencji prasowej ogłosiło oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych z 15.10.2023

Na kogo głosowali mieszkańcy powiatu obornickiego w wyborach do Sejmu -15.10.2023

W wyborach do Sejmu RPO 15.10.2023 w powiecie obornickim wygrała Koalicja Obywatelska, niekwestionowanym liderem w powiecie obornickim został Jakub Rutnicki z Koalicji Obywatelskiej (PO).

Wyniki wyborów do Sejmu -15.10.2023

W powiecie obornickim w wyborach do Sejmu RP przeprowadzonych 15.10.2023 wygrała Koalicja Obywatelska (dane wg. stanu na godz.19:30,16.10.2023).

Frekwencja w wyborach do Sejmu i Senatu RP z godziny 17:00

PKW zaprezentowało informację na temat frekwencji w wyborach do Sejmu i Senatu RP do godziny 17:00 i dla całej Polski to 57,54%.

Podano dane na temat frekwencji z godziny 12:00

PKW zaprezentowało informację na temat frekwencji w wyborach do Sejmu i Senatu RP opierając się o informacje zebrane z komisji wyborczych.

Zamieszanie z kartami do referendum

Przewodniczący PKW wyjaśnił w trakcie konferencji prasowej sytuacje, które zdarzają się w komisjach wyborczych w związku z udziałem w ogólnopolskim referendum. Wydano również komunikat w tej sprawie.