Skip to main content


Akcesoria do iPhone'a: jakie gadżety będą przydatne? Podpowiadamy!

| Artykuł sponsorowany | Technologia

Telefony marki Apple cieszą się ogromną popularnością. Zwykle jednak na zakupie samego urządzenia się nie kończy - przydadzą się akcesoria, które ułatwią ci korzystanie ze smartfona na co dzień! W co warto zainwestować? Sprawdź najważniejsze akcesoria, w jakie warto się zaopatrzyć, jeśli jesteś posiadaczem iPhone’a!

Akcesoria do iPhone’a - jak zabezpieczyć telefon?

Nowoczesne telefony, w tym propozycje marki Apple, mogą pochwalić się wysokim stopniem odporności. Minęły już czasy, gdy można było obawiać się korzystania ze smartfona w deszczu! Nie znaczy to jednak, że iPhone’a nie da się uszkodzić. W końcu to nie jest model pancerny, przygotowany do użytkowania w ekstremalnych warunkach. Najczęstsze awarie są związane z upadkiem z wysokości - dlatego dobrze zadbać o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. Jak to zrobić? Zacznij od wyboru właściwego etui. Możesz zdecydować się na silikonowe, dzięki któremu telefon pewniej leży w dłoni lub wzmocnione, które dodatkowo zabezpieczy uszkodzenie krawędzi telefonu. Możesz wybierać spośród zróżnicowanych wzorów, dostosowując etui do twojego gustu. Chcesz zmienić wygląd iPhone’a? Nie ma problemu - wystarczy zaopatrzyć się w nowe etui!

Z pewnością spotkałeś się z osobami, których ekrany w telefonie pokrywała pajęczyna pęknięć. Lepiej zapobiegać niż naprawiać - w końcu taka usługa to spory koszt. Dlatego od razu po zakupie iPhone’a zabezpiecz ekran folią lub szkłem hartowanym. To drugie jest twardsze i nie jest tak elastyczne jak folia. Masz problem z profesjonalnym nałożeniem ochronnej warstwy? Możesz zamówić taką usługę przy zakupie smartfona - odbierasz wówczas zabezpieczony telefon, gotowy do użytkowania! Nie zapomnij także zabezpieczyć aparatów! Wystające obiektywy są podatne na uszkodzenia.

Przejściówki i ładowarki - jakie kupić?

Zwykle dobrze mieć pod ręką zapas ładowarek, w tym na przykład kabel USB do ładowania telefonu w samochodzie. Zdecyduj się na oryginalne akcesoria, które zagwarantują pełne bezpieczeństwo ładowania twojego telefonu - nie ryzykujesz przy tym uszkodzenia baterii. Oprócz ładowarki dobrze się też zastanowić, czy nie potrzebujesz przejściówek - na przykład, by podpiąć twojego smartfona do mikrofonu lub skorzystać ze słuchawek na kablu. Żeby nie zgubić przejściówek, warto trzymać je jednym miejscu i odkładać na miejsce, gdy nie będą ci już potrzebne!

Więcej mocy! Jaki powerbank kupić?

Intensywnie korzystasz z telefonu i nie chcesz, by bateria rozładowała się w najmniej oczekiwanym momencie. Jest na to rada! Zdecyduj się na bezprzewodową ładowarkę MagSafe. Dzięki dopasowanym magnesom ten powerbank mocno przywiera do telefonu i sprawia, że energia uzupełniania jest w bezpieczny sposób. Ładowanie odbywa się automatycznie - oznacza to, że nie musisz go włączać i wyłączać - a to duże udogodnienie!

Możesz też pomyśleć o powerbankach innych producentów - zwłaszcza, jeśli planujesz jednocześnie ładować kilka urządzeń - na przykład iPhone’a, iPada i zegarek Apple Watch. Rozglądając się za takim sprzętem, zwracaj uwagę na jego pojemność i maksymalną liczbę sprzętów, które możesz podłączyć. Powerbank nie powinien być też zbyt ciężki - w końcu to urządzenie, które warto mieć zawsze przy sobie!

Rzut oka, by zlokalizować - czy warto kupić AirTaga?

Gdy masz już iPhone’a, łatwo możesz lokalizować inne przedmioty dzięki aplikacji Znajdź i AirTagowi. Jedna sztuka tego urządzenia to ok. 150 zł. Możesz dzięki temu zawsze sprawdzić, gdzie jest twoja walizka, w którym miejscu zaparkowałeś samochód. Niektórzy korzystają z AirTaga, by sprawdzić, czy dziecko bezpiecznie dotarło do szkoły, inni - dołączają go do obroży swojego psa. Zastosowań tego urządzenia jest bardzo wiele - zastanów się, czy i ty takie znajdujesz!

Masz już w ręku iPhone’a? Czas na dobór odpowiednich dodatków! Sprawdź wszystkie akcesoria iPhone w sklepie MediaMarkt i dobierz te, które przydadzą ci się najbardziej!

Kompleksowy przewodnik po płytach warstwowych: Budowa, zastosowanie i korzyści

Płyty warstwowe, dzięki swoim zaawansowanym technologicznie właściwościom, coraz częściej stają się materiałem pierwszego wyboru na rynku budowlanym. Ich zastosowanie obejmuje nie tylko tradycyjne budownictwo, ale również specjalistyczne konstrukcje, takie jak chłodnie, magazyny czy obiekty usług...

Zalety i zastosowania obróbki skrawaniem CNC w nowoczesnym przemyśle

Obróbka skrawaniem CNC jest kluczowym elementem nowoczesnego przemysłu, wprowadzającym rewolucyjne zmiany w sposobie, w jaki tworzone są komponenty maszyn, urządzeń i innych przedmiotów codziennego użytku.

Europie nie udaje się dogonić USA i Chin w rozwoju sztucznej inteligencji.

Światowym liderem rynku sztucznej inteligencji są Stany Zjednoczone, które mocno inwestują w opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań. Za nimi plasują się Chiny, w których rozwijane są z jednej strony aplikacje mobilne czy przydatne  algorytmy, a z drugiej – mocno kontrowersyjny social scoring,...

Włókniny filcowe - niezbędny materiał w przemyśle tekstylnym

Włókniny stanowią istotny element w dziedzinie przemysłu tekstylnego i odzieżowego. Są to materiały, które składają się z połączonych ze sobą włókien, tworząc tym samym trwałą i wytrzymałą strukturę. Jednym z popularnych rodzajów włóknin jest włóknina filcowa, która charakteryzuje się swoją wyjąt...

Fasady aluminowe i ich zalety

Fasady aluminiowe stały się popularnym i nowoczesnym rozwiązaniem w budownictwie. Dzięki swojej trwałości, lekkości i estetycznemu wyglądowi, stanowią doskonałe rozwiązanie dla budynków. Oferują one dużą ilość światła dziennego oraz minimalne przewodzenie ciepła, co sprawia, że są energooszczędne...

Gdzie wykorzystywane są wózki wagowe?

Wśród wielu rodzajów nowoczesnych wag na szczególną uwagę zasługują wózki wagowe.

Elektrody do spawania – klucz do jakości i trwałości spoin

Elektrody do spawania stanowią jeden z fundamentów sukcesu każdego procesu spawalniczego, wpływając bezpośrednio na jakość i trwałość spoiny. Są to kluczowe komponenty w spawaniu łukowym, gdzie odgrywają rolę medium przewodzącego prąd niezbędnego do wytworzenia łuku elektrycznego. Wybór odpowiedn...