fbpx

Kompleksowe ubezpieczenie dla przedstawicieli branży moto

Ubezpieczenie Motor Trade to pakiet przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo handlem samochodami. Zwykle korzystają z niego osoby kupujące lub sprzedające pojazdy lub przedsiębiorcy zajmujący się motoryzacją. W zakres tego ubezpieczenia wchodzą nie tylko samochody osobowe, ale również motocykle, furgonetki i samochody ciężarowe. Dodatkowo, zainteresowane osoby mogą ubezpieczyć siedzibę firmy i cały sprzęt, jaki się w niej znajduje.

Osoby, które mogą skorzystać z Motor Trade Insurance

Osoby, które mogą skorzystać z polisy Motor Trade Insurance to: sprzedawcy samochodów, handlarze, blacharze, mechanicy, serwisanci, a nawet… pracownicy parkingowi. Wynika to z faktu, że polisa nie obejmuje pojazdów, lecz osoby jakie pracują w obrocie handlem. Jest to bardzo elastyczne podejście, skutkujące tym, że od ponad 25 lat Motor Trade cieszą się dużą popularnością wśród Anglików. Każda grupa zawodowa, w branży motoryzacyjnej i handlowej jednocześnie może być pewna, że ubezpieczenie zostanie dopasowane do specyfiki pracy. Trzeba podkreślić, że polisa dostępna jest dla osób pracujących zarówno w pełnym, jak i w niepełnym wymiarze. Można, wobec tego zabezpieczyć się również w czasie jazd próbnych, przy transporcie pojazdów lub w trakcie prac serwisowych. Na stronie https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance można dokładnie przeczytać, jaki jest zakres ubezpieczenia dla konkretnych grup.

Ubezpieczenie nie tylko dla pojazdów

Ubezpieczenie Motor Trade obejmuje polisy ubezpieczeniowe dla: 
osób sprzedających samochody w warunkach domowych, warsztatów samochodowych, pośredników, agencji odzyskiwania i transportu pojazdów, handlowców – importerów i eksporterów, handlowców zajmujących się samochodami sportowymi, prestiżowymi i importowanymi. Ubezpieczenie to można wykorzystać również do zabezpieczania budynków, sprzętu i narzędzi. Przedmiotem ubezpieczenia objęte są zdarzenia, które mogą przydarzyć się nie tylko na drogach, lecz i na terenie przedsiębiorstwa.

Gdzie dowiedzieć się więcej o Motor Trade Insurance?

Kiedy ktoś chce się dowiedzieć więcej na temat ubezpieczenia dla handlu w branży moto to powinien skontaktować się z przedstawicielami firmy. Szczegółowe informacje obejmować będą zakres polisy, listę osób, sytuacje szczególne oraz odpowiedzi na wątpliwości potencjalnych klientów. Dzięki temu, można dowiedzieć się wszystkiego, co związane jest ze wskazanym pakietem ubezpieczeniowym i tym samym przekonać, jak istotne jest korzystanie z Motor Trade Insurance w codziennej pracy.