fbpx

Leasing samochodów Premium - co warto wiedzieć?

Obecnie wielu przedsiębiorców planujących zakup nowych samochodów do floty decyduje się na skorzystanie z leasingu. Jego popularność jego ogromna z racji nieskomplikowanych formalności oraz wielu korzyści podatkowych. Jednak co ważne, firmy chętnie korzystają z tego finansowania również przy zakupie pojazdów klasy Premium.

Zwykle nie są one wykorzystywane przez pracowników przedsiębiorstwa, a mają jedynie charakter reprezentacyjny. Ty też chciałbyś leasingować luksusowy pojazd? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć, zanim podpiszesz umowę!

Uważasz, że samochód Premium jest drogi? Leasingując go, możesz zmienić zdanie!

Większość osób znajdujących się na etapie poszukiwania nowego samochodu, zwykle ma już w głowie pewne oczekiwania względem niego. Zwracamy uwagę na parametry techniczne pojazdu, ergonomię oraz przede wszystkim wyposażenie, które wpływa na komfort, a nawet bezpieczeństwo podróżowania. Później przychodzi czas na przyglądanie się cenom. Dysponujemy określonym budżetem, w którym oczywiście musimy się zmieścić. W tym momencie większość osób stwierdzi zapewne, że samochody klasy Premium są drogie.

To prawda, w stosunku do „zwykłych” modeli aut przykładowo leasing Mercedesa kosztuje więcej, ale przy doborze odpowiedniej oferty oraz uzyskaniu korzyści podatkowych, koszt całkowity już wcale taki duży nie jest! Możesz się zdziwić i szybko przekonać, że w przypadku leasingowania będzie Cię stać na ten pojazd!

Leasing – co powinieneś o nim wiedzieć?

Jeśli do tej pory nie miałeś doświadczenia z leasingiem, powinieneś najpierw dowiedzieć się, na co trzeba zwracać uwagę przy jego wyborze. Zacznijmy od tego, że może mieć on formę operacyjną lub finansową. Wybór konkretnej zależy od Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zawsze możesz skorzystać z pomocy specjalistów z branży, np. na stronie Vleasing.pl.

Ważne jest także to, abyś zdecydował, jak długo chcesz leasingować samochód Premium. Zazwyczaj im dłuższy będzie to czas, tym niższa rata. Pamiętaj, że do kosztów zwykle musisz doliczyć jeszcze czynsz inicjalny.

W trakcie trwania umowy właścicielem pojazdu będzie leasingodawca, ale Ty możesz swobodnie z niego korzystać, opłacając comiesięczne raty. Bardzo istotny będzie sposób użytkowania auta. Jeśli jeździsz nim wyłącznie w celach służbowych, będziesz mógł odliczyć 100% podatku VAT. Gdy z kolei chcesz używać go również w celach prywatnych, będzie to już tylko 50%.

Twoja firma może pozwolić sobie na auto klasy Premium!

Dzięki finansowaniu w postaci leasingu Twoja firma z powodzeniem będzie mogła pozwolić sobie na leasing samochodu Premium. Wcale nie musisz dochodzić do jego własności. W opcji operacyjnej spłacasz jedynie utratę wartości pojazdu, a po zakończeniu umowy po prostu oddajesz go leasingodawcy. Oczywiście zawsze możesz zdecydować się na wykup.

Pamiętaj, że samochód Premium to nie tylko niezaprzeczalna wygoda i luksus. Ważne jest również to, że mając go w firmie, zadbasz o jej prestiż i pozytywny wizerunek. Zakup takiego pojazdu traktuj więc, jak inwestycję w rozwój biznesu!

Znajdź najlepszy leasing na samochód Premium

Jeśli chcesz znaleźć tani leasing, którego warunki sprostają Twoim oczekiwaniom, najlepiej zdaj się na wsparcie specjalistów. Skorzystasz z niego na stronie https://vleasing.pl, gdzie musisz tylko wypełnić specjalny formularz. Zespół fachowców z branży wyszuka dla Ciebie finansowanie, zaprezentuje koszty i zapewni pomoc przy wyborze. Szybko przekonasz się, że samochód klasy Premium naprawdę jest w Twoim zasięgu!