Barwy Dakaru na Motor Show 2019 (film)

Poznańskie targi motoryzacyjne miały także swój obornicki akcent.

W drugi weekend maja Oborniki znów poczują magię wielkiego wyścigu. To za sprawą Barw Dakaru. Impreza organizowana przez Marcina Biednego we współrpracy między innymi z Gminą Oborniki, Motoklubem Oborniki, czy Centrum Dahlmanna będzie miała w 2019 roku swoją trzecią edycję. Sympatycy offroadu mogli poczuć przedsmak tego wydarzenia podczas Poznań Motor Show 2019. W hali nr 6 znalazło się bowiem stoisko Barw Dakaru.

O wystawie podczas Motor Show oraz o zbliżającej się kolejnej edycji Barw Dakaru rozmawialiśmy z Marcinem Biednym. Oczywiście w Poznaniu. youtube.con/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież