fbpx

Przed nami 70-lecie obornickiego LO

W 2019 roku Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach obchodzić będzie swoje 70-lecie. Z tej okazji w czerwcu odbędzie się jubileuszowa gala oraz bal absolwentów.

Choć do hucznych obchodów 70-lecia obornickiego ogólniaka pozostało jeszcze sporo czasu, już teraz dyrekcja placówki wraz ze specjalnie powołanym na tę okoliczność Komitetem Organizacyjnym pieczołowicie przygotowuje się do świętowania okrągłego jubileuszu.

- Chcemy, aby towarzyszyło nam tego dnia jak najwięcej absolwentów oraz przyjaciół naszej szkoły. Będzie to wspaniała okazja do wspomnień, refleksji i wzruszeń - mówi dyrektor Liceum w Obornikach, Agnieszka Katarzyna Balcerowiak.

- Zachęcam też do wcześniejszego kontaktu i podzielenia się pomysłami w kwestii organizacji gali. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. To wyjątkowe wydarzenie możemy przygotować razem - dodaje dyrektor szkoły. 

Uroczystości zaplanowano na 8 czerwca. Rozpoczną się one mszą świętą w kościele pw. św. Józefa, po której odbędzie się Gala Jubileuszowa w murach ogólniaka. Zwieńczeniem obchodów będzie bal w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Obrzyckiej. Koszt udziału w balu wynosi 250 zł od osoby. Wpłaty należy kierować na konto pod numerem 11 9055 0003 0000 0012 9831 0002. W tytule przelewu należy podać rok, w którym przystępowano do egzaminu maturalnego oraz w przypadku kobiet nazwisko panieńskie. Lista gości zostanie zamknięta 30 kwietnia. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły (tel: 61 29 61 569).