fbpx

Małgorzata Cyranek rozpoczęła pracę w SP w Parkowie

 

małgorzata cyranek rozpoczela prace w sp w parkowie

Małgorzata Cyranek objęła z dniem 1 stycznia 2018r. stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Parkowie.

W Szkole Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Parkowie 1 stycznia 2018 roku nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora szkoły. W okresie letnim 2017r. dotychczasowy dyrektor Maria Cisowska zrezygnowała ze stanowiska. Ogłoszony konkurs wyłonił nowego dyrektora - Małgorzatę Cyranek.

2 stycznia podczas apelu, powołanie na stanowisko wręczyła jej zastępca burmistrza a jednocześnie pełnomocnik do spraw oświaty Renata Tomaszewska. Gratulacje nowej dyrektor złożył też radny z Parkowa Adam Nadolny oraz wicedyrektor Danuta Talar-Soloch. Uczniowie powitali panią dyrektor bukietem kwiatów z liczydłem i burzą entuzjastycznych oklasków.

Nowa pani dyrektor jest oborniczanką i do końca grudnia 2017 roku pracowała w Liceum Ogólnokształcącym im. S. Wyspiańskiego w Obornikach na stanowisku nauczyciela matematyki. Przez ostatni miesiąc pracowała też na cząstkowym etacie w szkole w Parkowie i jak twierdzi, już zdążyła ją pokochać. W swoim wystąpieniu odniosła się do pracy i osiągnięć jej poprzedniczki uznając jej zasługi ale jednocześnie zapowiedziała zmiany zgodne z jej nową wizją szkoły.


Nowej pani dyrektor życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Fot. UM Rogoźno