fbpx

Językowa przygoda życia – Twoje dziecko będzie zachwycone!

pilka

 

Wakacje to przede wszystkim odpoczynek po wielomiesięcznym trudzie nauki. Dzieci chcą leniuchować. A rodzice marzą o czymś praktycznym, pożytecznym i jak najbardziej wartościowym. A gdyby tak połączyć letni wyjazd Twojego dziecka z nauką? Zagraniczne obozy językowe skuszą największego leniucha. Przekonaj się, że ta forma wypoczynku to same korzyści!

Wyjazd językowy to okazja dla chcących poznać najciekawsze zakątki Europy

Organizatorzy turystyki dziecięcej i młodzieżowej proponują zagraniczne wyjazdy językowe, łącząc przyjemne z pożytecznym. Nauka języka angielskiego, bo właśnie ten język jest najbardziej popularny i najczęściej wybierany wśród ofert wyjazdów lingwistycznych, może odbywać się na tylko w Londynie, ale także w innych miastach Anglii. Poza tym językową przygodę można realizować na Malcie, w słonecznej Bułgarii, Grecji, czy też Hiszpanii. To doskonała okazja, by Twoje dziecko poznało uroki kontynentu, eksplorowało ciekawe miejsca, poznawało zabytki, cieszyło się słońcem i niepowtarzalnymi pejzażami.

Zagraniczny wyjazd to nauka języka w trybie non stop

Program wyjazdów językowych, realizowany jest najczęściej przez doświadczonych i wykwalifikowanych native speakerów. Uczestnicy zajęć podzieleni zostają na grupy, zgodnie z kryterium wieku oraz umiejętności językowych. Jednak nauka języka angielskiego podczas wyjazdów zagranicznych nie polega jedynie na nudnym siedzeniu w ławce. Zajęcia w klasach to nauka w renomowanych, certyfikowanych szkołach językowych, wśród międzynarodowych słuchaczy. Lekcje, prowadzone przez doskonale wykwalifikowanych lektorów, są niebanalne i wciągające.

Obozy językowe to przede wszystkim:

  • wyjątkowe materiały audio-wizualne, rozwijające umiejętność czytania i pisania w języku obcym,
  • gry i zabawy w terenie, przełamujące barierę mówienia w języku angielskim,
  • kontakt z żywym językiem w codziennych, naturalnych, często spontanicznych sytuacjach, na przykład związanych z samodzielnym zakupem pamiątek lub zamówieniem potrawy w lokalnej restauracji,
  • praktyczne ćwiczenia językowe oraz intensywne konwersacje realizowane poprzez rozmowy z pracownikami zwiedzanego muzeum, mieszkańcami miasta lub innymi turystami,
  • poznawanie nowych miejsc i zwiedzanie zabytków z anglojęzycznym przewodnikiem,
  • bezstresowa nauka wykorzystująca zabawę,
  • nauka języka obcego poprzez poznawanie tradycji, obyczajów i kultury kraju,
  • zachęcanie uczestników wyjazdu do codziennego posługiwania się językiem angielskim, także poprzez porozumiewanie się z opiekunami w tym języku.

Językowa przygoda to także doskonały wypoczynek

Letni obóz wakacyjny, mimo że skupiony wokół nauki języka obcego, gwarantuje Twojemu dziecku także fantastyczny wypoczynek. Gry i zabawy, wycieczki, kąpiele, zajęcia sportowe i twórcze – to wszystko w połączeniu z poznawaniem nowych miejsc i ludzi doskonale wzbogaca wakacyjny wyjazd.

Zatem jeśli chcesz, aby Twoje dziecko spędziło wakacyjny czas aktywnie i beztrosko, przeżywając jednocześnie fantastyczną przygodę, zdecyduj się na letni obóz językowy. Tak wartościowy czas w przyszłości z pewnością zaprocentuje.

Połącz przyjemne z pożytecznym - wejdź na http://www.jaworzyna.com.pl/ i pozwól swojemu dziecku uczyć się języka i poznawać świat!