fbpx

Obornickie LO najlepsze w klasyfikacji sportowej (foto)

Dzień Edukacji w Starostwie

Starosta Obornicki wręczył nagrody nauczycielom w trakcie spotkania z okazji ich święta. Nagrody otrzymali nauczyciele, którzy w minionym roku szkolnym osiągali znaczące sukcesy w pracy z młodzieżą.

Wśród wyróżnionych znalazł się również nauczyciel obornickiego Liceum - Waldemar Cyranek. W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie Liceum w Obornikach zdobywali wysokie miejsca w zawodach sportowych. Okazali się najlepszą szkołą w powiecie obornickim w piłce koszykowej chłopców, piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, drużynowym tenisie stołowym chłopców oraz sztafetach pływackich. 

W finałach województwa wielkopolskiego LO Oborniki zdobyło aż cztery medale: złoty w drużynowym tenisie stołowym chłopców, srebrny w piłce ręcznej chłopców oraz brązowe w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i piłce ręcznej dziewcząt. Doskonałe występy sportowe uczniów obornickiego ogólniaka w klasyfikacji punktowej szkół ponadgimnazjalnych uplasowały szkołę na 1 miejscu w powiecie obornickim oraz na 28 miejscu w województwie wielkopolskim (208 sklasyfikowanych szkół).

Gratulujemy uczniom i nauczycielom LO Oborniki