Skip to main content

Rogozińska szkoła wybiera imię dla swojej maskotki

| Łukasz | Edukacja

Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie szuka imienia dla swojej maskotki.

Jeszcze tylko 2 doby pozostały do zakończenia konkursu, w którym rogozińska szkoła wybiera imię dla swojej maskotki. Głosujący na facebooku mogą wybrać jedną z trzech propozycji. Sympatyczny hipopotam może otrzymać imię:

- HiCeg
- Ceglik 
- Czaruś 
Uczestnicy konkursu pod postem na stronie szkoły muszą wpisać w komentarzu emotkę serduszka w odpowienim kolorze.  Koniec głosowania ustalono na 17.02.2023 na godzinę 24:00. Na blisko 50 godzin przed zakończeniem głosowania liderem jest Ceglik. Jak będzie ostatecznie?
 

Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej w SP4 w Obornikach (foto)

Anatola Kubowicz i Zuzanna Wilk zdobyły pierwsze miejsca w Gminnym Konkursie Poezji Patriotycznej. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.

Szkoła do hymnu w Maniewie

W piątek, 10 listopada dzieci, młodzież i pracownicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Maniewie po raz kolejny przystąpili do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”.

Zmiany w ZSP w Rożnowie

W konsekwencji sytuacji, która miała miejsce w ZSP w Rożnowie, Burmistrz Obornik dokonał zmian na stanowisku dyrektora szkoły w Rożnowie.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów naszego powiatu

Aleksandra Abraham, Amelia Cieślik, Liliana Lipkowska i Jakub Majik otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów.

III Kongres Samorządów Uczniowskich Gminy Oborniki

29 października rozpoczyna się III Kongres Samorządów Uczniowskich Gminy Oborniki, spotkanie młodzieży potrwa do 31 października.

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Dyrektorzy i nauczyciele placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Obornicki spotkali się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach.

Zachęcamy uczniów do wypełnienia ankiety

Zachęcamy do udziału w ankiecie dotyczączej przestrzegania praw ucznia w szkołach na terenie Gminy Oborniki, jej inicjatorem jest Rzecznik Praw Ucznia Gminy Oborniki.