Przejdź do głównej treści

Kolejne wyróżnienie dla Renaty Tomaszewskiej

| Łukasz | Edukacja

Fundacja Pomocy Wzajemnej BARKA doceniła wieloletnią pracę Renaty Tomaszewskiej.

 

Rok 2022 to dla rogoźnianki Renaty Tomaszewskiej rok bogaty w wyróżnienia. Po odebraniu Statuetki Honorowego Hipolita i Godności "Lider Pracy Organicznej", którą przyznała jej Kapituła i Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, na byłą dyrektor Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego czekała jeszcze jedna niespodzianka. Fundacja Pomocy Wzajemnej BARKA doceniła wieloletnią pracę Renaty Tomaszewskiej i umieściła ją w książce "Ekonomia Społeczna w portretach".

Tak kolejne wyróżnienie podsumowała na swoim profilu społecznościowym Renata Tomaszewska:

Początek nowego roku, zawsze wiąże się z "rachunkiem sumienia" za rok miniony. Dla mnie był to rok wielu zmian życiowych i rok niezwykłych przeżyć związanych z kontaktami z cudownymi ludźmi, którzy doceniając moją pracę na rzecz lokalnej społeczności, uhonorowali mnie licznymi odznaczeniami i wyróżnieniami. Na swoim profilu dzieliłam się z Państwem swoją radością i satysfakcją, której jesteście Państwo współtwórcami. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Państwem jeszcze jedną nagrodą, która jest dla mnie niezwykle cenna. A za taką poczytuję sobie książkę o ekonomii społecznej, w której Fundacja Pomocy Wzajemnej BARKA, jeden z rozdziałów poświęciła mojej osobie, jako mającej znaczący wpływ na jej rozwój. Dziękuję Basi Sadowskiej za uznanie mojej osoby, jako godnej zamieszczenia w tej cudownej książce i prezentuję ją Państwu obiecując, że nie jest ona podsumowaniem mojej działalności, ale wręcz przeciwnie bodźcem do dalszej pracy na rzecz osób potrzebujących. Dziękuję Panu Burmistrzowi Romanowi Szuberskiemu, który dał mi możliwość działania jako pełnomocnik do spraw społecznych i mogłam realizować tak ważne dla Gminy Rogoźno zadania. Dziękuję Pani Krysi Gromanowskiej - kierownikowi CIS, tak bardzo zaangażowanej w działalność prospołeczną, że współpraca z nią była dla mnie zaszczytem.

 

 

Fot. Zdjęcie książki Ekonomia Społeczna w portretach.

1 maja odszedł Zygmunt Dyczkowski. Przez 31lat kierował Szkołą Podstawową nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach.
Wszelkiego rodzaju organizacje muszą radzić sobie ze zmianami technologicznymi, które stawiają całe sektory na głowie. Powoduje to zmianę dynamiki rynku i zachowań konsumentów, a także globalne wahania gospodarcze i wpływy geopolityczne. W samym środku tych wszystkich zmian znajdują się specjaliści…
W poniedziałek uczniowie Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie uczestniczyli w warsztatach poświęconych zaburzeniom ze spektrum autyzmu.
Poziom koncentracji młodzieży funkcjonującej w trybie multiscreeningu spada poniżej poziomu umożliwiającego efektywną naukę – wskazują eksperci NASK. Cyfrowe bodźce sprawiają, że mniejsza jest też zdolność do głębokiego przetwarzania informacji. By poradzić sobie z wyzwaniami, jakie wiążą się z roz…
Fotografia Elżbiety Dzikowskiej trafiła do Szkoły Podstawowej nr 4 im. UNICEF w Obornikach. W piątek odbyło się otwarcie wystawy.
Porozumienie między Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu i Zespół Szkół w Objezierzu to bardzo dobra informacja dla uczniów z naszego regionu. Współpraca z wyższa uczelnia podnosi prestiż szkoły z Objezierze.
Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE) modyfikuje sposób oceny jednego z zadań na egzaminie kończącym szkołę podstawową, polegającego na napisaniu m.in. zaproszenia, ogłoszenia lub rozprawki. Według komisji uczeń nie powinien mieć aż tak dużej swobody w formułowaniu argumentów podnoszonych w pracy -…