fbpx

Rozdali uczniowskie Oskary (foto)

W Domu Kultury w Objezierzu Uczniowskie Oskary odebrali oborniccy uczniowie.

Najlepsze wyniki w nauce, wysoka frekwencja na zajęciach szkolnych, zachowanie godne naśladowania oraz szczególne osiągnięcia, były brane pod uwagę podczas tegorocznej, kolejnej już edycji Uczniowskich Oskarów.

W sali Domu Kultury w Objezierzu uczniowie, którzy w mijającym roku szkolnym mogli pochwalić się najlepszymi wynikami lub wybitnymi osiągnięciami, odebrali nagrody i gratulacje z rąk burmistrza Tomasza Szramy, Przewodniczącego Rady Miejskiej Pawła Drewicza oraz Przewodniczącego Komisji Oświaty i Spraw Społecznych Jarosława Paulusa.

Nagrodzeni:

Małgorzata Wałęga – Wojewódzki Konkurs Biologiczny (SP2)

Wiktoria Kulupa – Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego (SP3)

Adam Białek – Wojewódzki Konkurs Chemiczny (SP4)

Zuzanna Wabnik – Wojewódzki Konkurs Biologiczny (SP4)

Julia Fojt – Wojewódzki Konkurs Biologiczny (SP4)

Miłosz Maćkowiak – Ogólnopolski Finał Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości (Technikum Rolnicze)

Adam Tulecki – Ogólnopolski Finał Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości (Technikum Rolnicze)

Pola Gurdak – Polacy w świecie znani z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej – Polscy medycy w świecie (konkurs zorganizowany przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu) SP3

Najlepsi Absolwenci Szkoły Podstawowej

Małgorzata Wałęga – średnia 6,0 (SP2)

Wiktoria Kulupa – średnia 5,86   (SP3)

Julia Fojt – średnia 5,61 (SP4)

Wiktoria Glura-Karasiewicz – średnia 5,89 (ZSP Rożnowo)

Marcin Dopierała – średnia 5,20 (ZSP Kiszewo)

Justyna Muszyńska – średnia 4,83 (ZSP Chrustowo)

Lidia Jankowiak – średnia 5,33 (ZSP Maniewo)

Mateusz Uciński – średnia 5,20 (ZSP Objezierze)

Najlepszy Absolwent Technikum

Hubert Jóźwiak – średnia 4,10 (ZS Objezierze)

Najlepszy Absolwent Gminy Oborniki

 Małgorzata Wałęga – średnia 6,0 (SP2)

 

W uroczystości wziął udział senator Jan Filip Libicki.