fbpx

Dyrektor A. Święcichowska: Wierzę, że obie nasze szkoły wygrają nagrody

Niezwykle emocjonująco wyglądają ostatnie godziny głosowania w programie Szkoła Małego Inżyniera.

 Serdecznie dziękuję za pomoc rodzicom naszych uczniów, ale także absolwentom naszej szkoły - mówi dyrektor Aldona Święcichowska. To ogromne wsparcie czujemy wszyscy. 

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w konkursie organizowanym przez Volkswagena przez pierwsze dni konkursu znajdowała się poza pierwszą "10" szkół, które zdobyć mogą nagrody. To się jednak zmienia. Liczba głosów przekazywanych na placówkę z centrum Obornik rośnie bardzo szybko. 

Dyrektor obornickiej placówki wie, co może przynieść sukces w tym konkursie:

Liczy się każdy głos. Chcemy, aby nasi uczniowie mieli szanse rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe technologie. Dzięki sumiennemu głosowaniu każdego dnia to marzenie może się ziścić. 

Aldona Święcichowska wierzy nawet w podwójny sukces:

Głosować można do północy w piątek 6 grudnia. Zachęcam do oddawania głosów na Szkołę Podstawową nr 2 w Obornikach. Wierzę jednak, że po zakończeniu głosowania cieszyć się będziemy wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 3. Tego życzę przyjaciołom z ul. Czarnkowskiej.

Głosować można poprzez stronę szkolamalegoinzyniera.pl Wystarczy odszukać szkołę i wygenerować kod, który przysłany zostanie na komórkę. Potem wpisujemy go na stronie do głosowania. Taka operacja jest bezpłatna. 

Poniżej prezentujemy ranking szkół z godziny 15:10 i 19:30.