Dyrektor L. Polcyn: Proszę o głosy na naszą szkołę

Zostały jeszcze tylko 3 dni na głosowanie w programie Szkoła Małego Inżyniera. 

Głosowanie w konkursie organizowanym przez firmę Volkswagen trwa już od 25 listopada. W walce o cenne nagrody biora udział szkoły z Obornik i Parkowa. Sukces osiągnie 10 najwyżej sklasyfikowanych placówek oświatowych. Aby oddać głos na daną szkołę wystarczy wejść na stronę szkolamalegoinzyniera.pl, odszukać właściwą szkołą, wygenerować kod i wpisać go na stronie organizatora konkursu. Zadanie bardzo proste, a dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza i Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Parkowie ogromna szansa na rozwoj umiejętności uczniów. Dla najlepszych czekają wspaniałe nagrody.

Nigdy nie będzie nas stać na zorganizowanie takiego festiwalu - mówiła nam dziś dyrektor Lidia Polcyn ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach. To wyjątkowa szansa dla naszych dzieci i samej szkoły. Organizacja całodniowego festynu z robotyki jest czymś na co długo zapewne nie będzie mogli sobie pozwolić. 

W głosowanie są zaangażowani wszyscy. Codziennie robią to nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Ja sama, jak tylko wstaję, to oddaję głos na naszą szkołę. Wierzę, że nam się uda.

Pani dyrektor wie, że zostały już tylko 3 dni. Potrzebny jest jeszcze jeden duży wysiłek:

Udało nam się zebrać wiele głosów. Dziękuję za każdy z nich. Liczyć się jednak będzie to ile ich będziemy mieć 6 grudnia. Dlatego też zwracam się z prośbą do wszystkich o oddanie głosu na Szkołę Podstawową nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach. 

Pozycja szkół obornickich na godz. 19:20. (03.12.2019)

szkola malego inzyniera 1922

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież