fbpx

Dyrektor L. Polcyn: Proszę o głosy na naszą szkołę

Zostały jeszcze tylko 3 dni na głosowanie w programie Szkoła Małego Inżyniera. 

Głosowanie w konkursie organizowanym przez firmę Volkswagen trwa już od 25 listopada. W walce o cenne nagrody biora udział szkoły z Obornik i Parkowa. Sukces osiągnie 10 najwyżej sklasyfikowanych placówek oświatowych. Aby oddać głos na daną szkołę wystarczy wejść na stronę szkolamalegoinzyniera.pl, odszukać właściwą szkołą, wygenerować kod i wpisać go na stronie organizatora konkursu. Zadanie bardzo proste, a dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza i Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Parkowie ogromna szansa na rozwoj umiejętności uczniów. Dla najlepszych czekają wspaniałe nagrody.

Nigdy nie będzie nas stać na zorganizowanie takiego festiwalu - mówiła nam dziś dyrektor Lidia Polcyn ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach. To wyjątkowa szansa dla naszych dzieci i samej szkoły. Organizacja całodniowego festynu z robotyki jest czymś na co długo zapewne nie będzie mogli sobie pozwolić. 

W głosowanie są zaangażowani wszyscy. Codziennie robią to nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Ja sama, jak tylko wstaję, to oddaję głos na naszą szkołę. Wierzę, że nam się uda.

Pani dyrektor wie, że zostały już tylko 3 dni. Potrzebny jest jeszcze jeden duży wysiłek:

Udało nam się zebrać wiele głosów. Dziękuję za każdy z nich. Liczyć się jednak będzie to ile ich będziemy mieć 6 grudnia. Dlatego też zwracam się z prośbą do wszystkich o oddanie głosu na Szkołę Podstawową nr 3 im. Adama Mickiewicza w Obornikach. 

Pozycja szkół obornickich na godz. 19:20. (03.12.2019)

szkola malego inzyniera 1922