fbpx

Zakończenie roku UTW

Obornicki Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył kolejny rok akademicki.

5 czerwca w sali Obornickiego Ośrodka Kultury studenci UTW zakończyli kolejny rok akademicki. Edward Mączyński – Prezes Zarządu – podkreślał, że działalność Uniwersytetu nie byłaby możliwa, gdyby nie wzorowa współpraca z dyrektorami jednostek oświatowych, samorządami gminnymi oraz powiatowymi.

Studenci w ciągu tego roku bardzo dużo podróżowali, odbyły się wycieczki m.in. na Mazury, do Branderburgii , turnusy rehabilitacyjne w Kołobrzegu i Ustroniu Morskim, a na wrzesień planują już kolejną wycieczkę, tym razem do Kotliny Kłodzkiej.

Momentem długo wyczekiwanym było wręczenie dyplomów ukończenia zajęć oraz część artystyczna podczas której zaprezentowała się sekcja tańca towarzyskiego.  

W uroczystości wzięli udział: Paweł Drewicz – Przewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach, Zastępca Burmistrza Obornik – Piotr Woszczyk, Starosta Powiatu Obornickiego- Zofia Kotecka oraz Wicestarosta Waldemar Cyranek. Wszyscy zaproszeni goście życzyli studentom niesłabnącej siły na kolejne lata w Uniwersytecie Trzeciego Wieku.