Egzaminy gimnazjalistów mają się odbyć we wszystkich szkołach (film)

Wg otrzymanych przez nasz portal informacji środowe egzaminy gimnazjalistów odbędą się we wszystkich szkołach w powiecie obornickim.

W pierwszy dzień egzaminów na gimnazjalistów oczekuje test z języka polskiego oraz historii i wiedzy o społeczeństwie. W czwartek  zmierzą się z naukami matematyczno – przyrodniczymi, a w piątek oczekuje na Uczniów test z języka obcego. Życzymy wszystkim uczniom sukcesów i jak najlepszego wyniku gimnazjalnego.

Dla uczniów klas VI-VIII w Obornickim Ośrodku Kultury odbywa się lubiany przez uczniów festiwal fizyki. Wspominał o nim w poniedziałkowym wywiadzie dyrektor Krzysztof Hetmański. youtube.com/eoborniki

Tytuł: „Elastyczne pokazy fizyczne”. Początek o godz. 9.30.

Renata Tomaszewska zapewniła nas, że sytuacja w rogozińskim samorządzie jest pod kontrolą. W środę we wszystkich szkołach gimnazjaliści będa mogli podejść do egzaminu. Podobnie będzie w Ryczywole.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież