Michał Chudecki stoczy walkę w Poznaniu

Michał Chudecki stoczy w niedzielny wieczór walkę z Timurem Kuzachmedowem.

Niedziela 24 lutego będzie w Poznaniu stała pod znakiem gali sportów walki. Będzie to Boxing Production RCP 3. Po długim czasie przerwy będzie doskonała okazja do obejrzenia na żywo w akcji Michała Chudeckiego. Oborniczanin (11-3-2, 3 KO) zmierzy się z niepokonanym na zawodowych ringach Timurem Kuzachmedowem (6-0-2, 2 KO).

Gala odbywać się będzie w hali UAM na Morasku od 17:30. Walkę między tymi zawodnikami będzie można zobaczyć także na kanałach Polsat Sport Fight oraz Polsat Sport Extra.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież