Ważne spotkanie Sparty Oborniki

MKS Sparta Oborniki zmierzy się dziś z Pogonią Łobżenica.

Po przegranej przed tygodniem 0:4 z Huraganem Pobidzieska oborniczanie stracili pozycję lidera ligi międzyokręgowej. W sobotnie popołudnie zagrają bardzo ważne spotkanie z drużyną z Łobżenicy. Rywalem rozgrywają w rundzie jesiennej wszystkie mecze na wyjeździe. Dotychczas zgromadzili 18 punktów, co świadczy o sporym potencjale Pogoni.

Zespół trenowany przez trenera Sławomira Dyzerta ma jasno nakreślony cel na sezon, jak i rundę jesienną. Po 15 spotkaniach drużyna ma znajdować się w najlepszej trójce z realnymi szansami na awans do IV ligi. Cel wydaje się już dziś zrealizowany, ale strata punktów z Pogonią może okazać sie bolesna w czerwcu 2019 roku.

Mecz MKS Sparta Oborniki - Pogoń Łobżenica rozpocznie się o godz. 13:00 przy ul. Objezierskiej.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież