Orkan Objezierze gra ze Spartą Szamotuły

Orkan Objezierze zagra na zakończenie rundy jesiennej ze Spartą Szamotuły.

O 14:00 na Stadionie im. Ryszarda Ciszaka na kibiców czeka niezwykle atrakcyjnie zapowiadający się mecz. Gospodarze podejmą bowiem szamotulską Spartę. Orkan przed tygodniem przegrał w Strykowie ze Spójnią 1:2. Trener Piotr Kucharski oceniał występ swojego zepsołu, jako ten słabszy. Po serii zwycięstw przytrafiła się przegrana. Orkanowi źle się grało na bardzo nierównym boisku. Przyzwyczajony jest do gry na znacznie lepszych murawach. Przed kibicami będzie miał okazję zrehabilitować się już dziś. Spotkanie traktowane jest  jako derbowe.

Sparta ma 16 punktów i zajmuje 6 pozycję w lidze okręgowej. Na wyjazdach potrafiła wygrać z Patrią i Orłem Granowo. Zapowiada się naprawdę świetne widowisko.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież