Orkan zagra z Patrią Buk (film)

Orkan Objezierze w sobotnie popołudnie zagra z Patrią Buk.

Zespół z Objezierza zadebiutował w lidze okręgowej efektowną wygraną 4:0 w Dusznikach. Teraz przyjdzie czas na pierwsze spotkanie na własnym stadionie. O 15:00 rywalem Orkanu będzie Patria Buk. Z drużyną tą Orkan rywalizował w poprzednim sezonie. Dwukrotnie odnotowano wówczas remis. Oba mecze były zacięte i dostarczyły kibicom wielu emocji. Tak też będzie zapewne dzisiaj. Gospodarze spróbują w końcu pokazać kto jest lepszy w tym duecie.

Zapraszamy na na spotkanie o 15:00. Poniżej prezentujemy krótki wywiad z prezesem Krzysztofem Sroką na temat obecnego sezonu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież