Dni Obornik: Na początek rowery i samoloty

Od rajdu rowerowego i pikniku lotniczego rozpoczyna się cykl imprez związanych z Dniami Obornik 2018.

O godz. 09.15 wystartuje Rajd Rowerowy, który poprowadzony zostanie przez kilka miejscowości. Rowerzyści pojadą następującą trasą: Oborniki – Starczanowo – Uchorowo – Pacholewo – Marszewiec. Meta planowana jest ok. godziny 13:30 na terenie agroturystyki „Gronostaj” w Marszewcu.

Rowerzyści spotykają się na terenie budowanego węzła przesiadkowegogo przy dworcu Oborniki Miasto o godz. 09:00.

Popołudniem zapraszamy na lotnisko w Słonawach. Tam odbędzie się Piknik Lotniczy. W programie imprezy znajdują się m.in. loty samolotem, motolotnią, czy balonem. Będzie można także zobaczyć samolot akrobatyczny. Szczegóły programu na poniższym plakacie.

piknik lotniczy Slonawy

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież