Orkan zmierzy się z Kłosem Gałowo, Rożnovia i LKS Lipa na wyjazdach

MKS Sparta nie będzie rozgrywała dziś meczu. Otrzyma bowiem punkty za mecz z Orłem Pniewy walkowerem.

Drużyna z Pniew wycofała się z rozgrywek IV ligi. Sparta ma więc dziś wolny dzień. Oborniczanie otrzymają za ten mecz 3 punkty bez gry. 

Orkan pauzował przed tygodniem. Tym razem zagra z Kłosem Gałowo. Dzisiejszy rywal nie radzi sobie na wyjazdach. Zdobył bowiem tylko 4 punkty, a jedyne zwycięstwo odniósł z czerwoną latarnią ligi - Wartą Wartosław. Spotkanie to rozpocznie się o godz. 16:00.

Po pierwszej przegranej po 5 zwycięskich spotkaniach Rożnovia wybiera się do Kicina. LKS to zespół środka tabeli z szansami na awans. Lepiej radzi sobie na swoim boisku. Jeśli jednak Rożnovia zagra skutecznie to 3 punkty powinny pojechać do Rożnowa. Ten mecz rozpocznie się dziś o godz. 14:00.

Mecz wyjazdowy ma przed sobą także zespół z Lipy. Dzisiejszego popołudnia wybiera się do Żydowa. Po dość pechowo przegranym meczu z Błękitnymi LKS ma szansę na rehabilitację. Pierwszy gwizdek w meczu z Pelikanem zapowiedziano na godz. 17:00.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież