Przejdź do głównej treści

Za tydzień 7 seria HLPN (film)

| Łukasz | Zapowiedzi

w niedziele 7 seria hlpn ocs

W niedzielę 18 lutego rozegrana zostanie 7 seria spotkań Halowej Ligi Piłki Nożnej OCS.

W 6 kolejce nastąpiła zmiana lidera. Ziomki Bogdanowo pokonały drużynę Askonu 3:1 i zamieniły się miejscami. W niedzielę 18 lutego trudniejszego rywala będzie miał nowy lider. Zagra bowiem z Gorzką MST.

Poniżej pełen harmonogram 7. kolejki oraz fragmenty z 6 serii spotkań.

7. KOLEJKA - 18.02. (NIEDZIELA)

10:00 Lodziarnia Kalinowa - Remo-Dach
10:35 Ziomki - Gorzka MST
11:10 Browary Trójka - Askon
11:45 Centrum Ogrodnicze - Automyjnia Błysk
12:20 Minimaxx Sofa - Remo-Dach

 

7. KOLEJKA - 11.02. (NIEDZIELA)

10:00 Lodziarnia Kalinowa - Remo-Dach
10:35 Ziomki - Gorzka MST
11:10 Browary Trójka - Askon
11:45 Centrum Ogrodnicze - Automyjnia Błysk
12:20 Minimaxx Sofa - Remo-Dach

Golnica Ryczywół zagra o drugi komplet punktów z Wartą Obrzycko. O swoje pierwsze punkty chcą powalczyć piłkarze z Rogoźna.
Lipski Klub Sportowy zagra w Połajewie. Do Obornik przyjeżdża Sparta Szamotuły.
Na Jeziorze Rogoźno odbędą się Motorowodne Mistrzostwa Europy. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tej imprezie.
Sparta Oborniki i LKS Lipa przegrała swoje pierwsze spotkania w sezonie 2025/2026. Obie drużyny obejmowały prowadzenie i też solidarnie przegrały.
Już w piątek każdy będzie mógł podnieść mistrzowski puchar Kolejorza. Będzie to możliwe dzięki akcji Mistrzowie na Landach.
W sobotę o godz. 10:00 rozpocznie się Memoriał Edwarda Paluszka. Rywalizacja toczyć się będzie na obornickich kortach przy ul. ks. Szymańskiego i Objezierskiej.
W ostatniej kolejce spotkania Sparta Oborniki zagra z Kłosem Gałowo. Wynik tego spotkania może dać MKS czwarte miejsce!