Przejdź do głównej treści

Sparta Oborniki gra z czerwoną latarnią

| K. Nowacki | Zapowiedzi

W sobotę do Obornik zawita ostatnia drużyna w tabeli VI ligi Noteć Czarnków. Jak pokazała jesień, nie będzie to łatwy mecz dla podopiecznych trenera Mariusza Drewicza, którzy jesienią też jechali po trzy punkty do Czarnkowa, a wrócili z przegraną.

Po dwóch remisach w ostatnich dwóch spotkaniach, gdzie Sparta raczej straciła 4 punkty niż zyskała 2, teraz kibice liczą tylko na zwycięstwo. Dla Sparty będzie to ważny mecz, tym bardziej, że zagrają jeszcze zaległe spotkania z Gromem Plewiska i walczącymi nadal o utrzymanie Czarnymi Wróblewo.

Spotkanie w sobotę rozpocznie się o godzinie 16.00 Kibiców zapraszamy na stadion przy ulicy Objezierskiej.

To będzie sportowa nowość w Rogoźnie. Już 19.04.2026 r. miasto po raz pierwszy będzie gospodarzem wyścigu Mini REHAU Cup dla dzieci i młodzieży.
Sparta Oborniki zagra w Gołańczy z Zamkiem. To bardzo ważnie spotkanie dla drużyny z Objezierskiej.
Młodzicy SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w Kartuzach. Stawką turnieju jest awans do grona najlepszych 8 zespołów w Polsce!
Kolejne dwa spotkania rozegrają zespoły UKS Dwójka Rogoźno.
Sparta Oborniki podejmuje w sobotnie popołudnie Klub Piłkarski Piła. Mecz odbędzie się na naturalnym boisku.
Szkoła Tenisa Ziemnego AKA Tenis w Obornikach zaprasza na treningi.
O 20:00 rozpocznie się obornicka gala sportu. To dziś poznamy Osobowości Sportowe roku 2025!