Przejdź do głównej treści

Rogoźno. Piłkarska Noc na Orliku 28 czerwca

| Łukasz | Zapowiedzi

Na rogozińskim Orliku mają wystąpić 24 zespoły. Nocne granie odbędzie się 28 czerwca.

Zapraszamy wszystkich fanów futbolu na niezapomnianą PIŁKARSKĄ NOC na ORLIKU - pełną emocji, rywalizacji i świetnej zabawy! Wśród 24 drużyn zostaną wyłonieni:
- Mistrzowie Nocy na Orliku 2025
- Najlepszy Zawodnik
- Król Strzelców
- Najlepszy Bramkarz.

Zbierz ekipę, załóż turfy i pokaż, co potraficie! To będzie noc pełna piłkarskiej pasji, walki o każdą piłkę i niezapomnianych momentów jak z najlepszych futbolowych stadionów - zachęcają organizatorzy nocnego grania w Rogoźnie.

NIECH WYGRAJĄ NAJLEPSI - ALE NAJWAŻNIEJSZE, BY DOBRZE SIĘ BAWIĆ!

ZGŁOSZENIA: www.nocnaorliku.rogozno.pl

To będzie sportowa nowość w Rogoźnie. Już 19.04.2026 r. miasto po raz pierwszy będzie gospodarzem wyścigu Mini REHAU Cup dla dzieci i młodzieży.
Sparta Oborniki zagra w Gołańczy z Zamkiem. To bardzo ważnie spotkanie dla drużyny z Objezierskiej.
Młodzicy SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w Kartuzach. Stawką turnieju jest awans do grona najlepszych 8 zespołów w Polsce!
Kolejne dwa spotkania rozegrają zespoły UKS Dwójka Rogoźno.
Sparta Oborniki podejmuje w sobotnie popołudnie Klub Piłkarski Piła. Mecz odbędzie się na naturalnym boisku.
Szkoła Tenisa Ziemnego AKA Tenis w Obornikach zaprasza na treningi.
O 20:00 rozpocznie się obornicka gala sportu. To dziś poznamy Osobowości Sportowe roku 2025!