Przejdź do głównej treści

Spartanie jadą do Kwidzyna

| Łukasz | Zapowiedzi
Radość po wygranej z KS Tytani Wejherowo - fot. SKF KPR Sparta Oborniki

Po czwarte zwycięstwo jadą oborniccy szczypiorniści do Kwidzyna.

Początek sezonu dla kibiców obornickiego męskiego szczypiorniaka jest najlepszy od wielu lat. SKF KPR Sparta Oborniki po 4 spotkaniach ma 3 wygrane na koncie. Przegrana w pierwszej kolejce była dość pechowa, ale zespół pokazał się wtedy ze świetnej gry.  Szeroka kadra, a przede wszystkim zdrowi zawodnicy, dają nadzieje na kontynuację dotychczasowych wyników. Kontuzje graczy mają negatywny wpływ na wyniki zespołu, o czym w Sparcie wiedzą doskonale po poprzednim sezonie (wywiad z trenerem Janem Okpiszem przedstawimy po weekendzie). 

W zespole panuje świetna atmosfera. Wyniki na pewno pomagają ją tworzyć, a kibice nie kryją zadowolenia. Istotne są wygrane na własnym boisku, co przyciąga kibiców na Obrzycką 88, a gdy dochodzą cenne punkty na wyjazdach, to ten mechanizm synergii na linii klub-kibice jeszcze bardziej się wzmacnia. 

W sobotni wieczór SKF zagra w Kwidzynie. SMS ZPRP ma na koncie także 3 wygrane. U siebie pokonał m.in. Warmię Energę Olsztyn. Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu Sparta jest trzecia. 

SMS ZPRP Kwidzyn - SKF KPR Sparta Oborniki, sobota 12.10.2024, godz. 18:00

 

Oborniki będą jednym z 4 miast, w których odbędzie się Samsung City Triathlon. Sportowcy spotkają się na Żwirkach 29 czerwca.
SKF KPR Sparta Oborniki zagra w sobotnie popołudnie w Kwidzynie. Rywalem będzie USAR.
Lipski Klub Sportowy zagra w Poznaniu z TPS Winogrady. Do Owińsk wybiera się za to Rożnovia Rożnowo. 
Sparta Oborniki zagra w Szamotułach ze swoją imienniczką. Początek spotkania o godz. 15:00.
W niedzielę odbędzie się ostatnia seria spotkań w grupach. Prawdziwy maraton czeka drużynę AKA Tenis.
Sparta Oborniki podejmuje w sobotnie popołudnie Orkan Chorzemin.
W kwietniu przypada Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, dlatego przez cały miesiąc, w holu obornickiej biblioteki, będzie można oglądać wystawę „Bracia ze Sławienka, policjanci. Zamordowani przez NKWD w 1940 r.”