Przejdź do głównej treści

KS Rogoźno zagra ze Skorpionem Bogdanowo

| Łukasz | Zapowiedzi
KS Rogoźno podczas sparingu z Orłem Gulcz, fot. KS Rogoźno

Klub Sportowy Rogoźno przygotowuje się do startu rozgrywek B-klasy.

W sezonie 2024/2025 sympatycy rogozińskiej będą kibicować zespołowi KS Rogoźno. RKS Wełna Rogoźno nie został zgłoszony do rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. KS ma występować na najniższym szczeblu rozgrywek, tj. w B-klasie. Trenerem nowego zespołu został Krzysztof Cieciura. Rywalami o awans do A-klasy będą:

 1. Sokół Gębice  
 2. Sokół Drawsko                      
 3. Tarzani Wrzeszczyna                    
 4. Gryf Zofiowo                
 5. Orzeł Pęckowo                        
 6. Noteć II Czarnków                
 7. Noteć II Rosko                    
 8. Polonia II Chodzież                                    
 9. Huragan Młynkowo                            
 10. Leśnik II Margonin                    
 11. Płomień II Połajewo                        
 12. Victoria Miały

KS Rogoźno rozpocznie rywalizację za 3 tygodnie wyjazdowym pojedynkiem z rezerwami Noteci Czarnków.

W niedzielne popołudnie rogoziński zespół zagra drugi sparing. Rywalem na boisku w Gościejewie będzie Skorpion Bogdanowo.

 

 

Płomień Przyprostynia będzie sobotnim przeciwnikiem Sparty. W rundzie jesiennej przegrał tylko jedno spotkanie!
Po remisach w Grodzisku Wielkopolskim i u siebie z Sokołem Szamocin Sparta powalczy o wygraną w Gołańczy.
Aqua-Instal Jeziorak Iława jest ostatnim zespołem, z którym SKF KPR Sparta Oborniki zmierzy się w obecnym sezonie na wyjeździe.
Do Uchorowa wybrał się zespół Sparty II Oborniki. Drużynę trenera Rafała Jeneralczyka wzmocni w tym spotkaniu Mikołaj Pauś.
Akademia Piłki Ręcznej Gladiator Oborniki ogłasza nabór. W swoje szeregi zaprasza dziewczynki z roczników 2014-2016.
Sokół Szamocin będzie środowym rywalem MKS Sparta Oborniki. Początek meczu przy ul. Objezierskiej wyznaczono na godz. 18:00.
Sparta Oborniki zagra w niedzielne popołudnie w Grodzisku. Faworytem spotkania jest Nasza Dyskobolia.