Przejdź do głównej treści

Trwają zapisy do Gminnej Ligi Piłki Siatkowej w Rogoźnie

| EOBORNIKI za UM w Rogoźnie | Zapowiedzi

Burmistrz Rogoźna zaprasza do udziału w II edycji Gminnej Ligi Piłki Siatkowej. Pierwsza kolejka rozegrana zostanie 23 i 24 listopada.

Drużyny będą rywalizowały w grupach. Pierwszą utworzą zespoły szkolne i żeńskie. Drugą będą tworzyli seniorzy. Urząd zapewnia ubezpieczenie wszystkim uczestnikom.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w Urzędzie Miejskim (pokój nr 23), telefonicznie (672684412) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Czas na zgłoszenia upływa w piątek 16.11.2012r. Pod powyższymi adresami można zapoznać się ze szczegółami rozgrywek.

W niedzielę, 4 stycznia 2026 roku, okolice Wronek wypełnią się biegaczami i miłośnikami nordic walking. Trwa rejestracja uczestników do Biegu i Marszu Noworocznego, który otwiera nowy rok sportowych wydarzeń w regionie. Na liście startowej widnieją już nazwiska 163 zawodników, jednak wciąż dostępne…
Od spotkania drużyn BARBER Garaze i Gamaja Rogoźno rozpocznie się w sobotę trzecia kolejka Rogozińskiej Gminnej Ligi Siatkówki.
Wystartowały zapisy do XVII edycji Chrustowskiego Biegu Zimowe. Ta sportowa tradycja trwa od 2007 roku.
W niedzielne popołudnie SKF KPR Sparta Oborniki podejmuje SMZ ZPRP Kwidzyn. Gospodarze chcą pójść za ciosem i wywalczyć kolejne cenne punkty.
MKS Sparta Oborniki podejmuje w ostatniej kolejce rundy jesiennej Spartę Złotów. Druga drużyna zagra w Objezierzu z Olimpique Poznań.
Wszystkie zespoły z powiatu obornickiego zagrają w ten weekend swoje spotkania ligowe.
Hala sportowa w Objezierzu będzie gościła zawodników tenisa stołowego. 8 listopada obędzie się II Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.