Przejdź do głównej treści

Ryszard Ciszak: pamiętamy o tym

| Łukasz | Zapowiedzi

Ryszard Ciszak: pamiętamy o tym W niedzielę 28.10.2012r. dojdzie do kolejnego ciekawego pojedynku z udziałem objezierskiej drużyny. Orkan podejmie w ramach rozgrywek A-klasy Rzemieślnika Kwilcz. Drużyny sąsiadują bezpośrednio ze sobą.

Emocji temu meczowi nie dodaje to, że gra wicelider z trzecim zespołem. Tutaj wszyscy pamiętają historię z ubiegłego sezonu, kiedy Rzemieślnik nie mogąc pogodzić się z porażką zażądał sprawdzenia tożsamości 3 zawodników Orkanu.

W wyniku tych pozasportowych działań Kwilcz otrzymał walkower, a drużyna z Objezierza straciła szanse na awans do ligi okręgowej.

Sportowa złość drzemie nie tylko w zawodnikach. Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi prezesa klubu Ryszarda Ciszaka.

Już tradycyjnie mecz na stadionie w Objezierzu rozpocznie się w niedzielę o 13:00.

   
 
Na mecz zaprasza Ryszard Ciszak Prezes Orkana Objezierze
 
  {audio}2012-10/Ciszak2610.mp3{/audio}  
Kibiców piłki nożnej czeka kolejna seria spotkań ligowych. Trudne zadanie czeka Golnicę Ryczywół, a kibice zapewne zobaczą dużą ilość bramek w Rożnowie.
KS Rogoźno i LKS Lipa jadą do liderujących w tabelach Noteci II Czarnków i Polonii Jastrowie. Ciekawie zapowiada się spotkanie w Ryczywole.
Skorpion Rożnowo zagra w niedzielę wyjazdowe spotkanie. Czeka go pojedynek z Karambą Czerwonak. 
Lipski Klub Sportowy podejmuje Noteć Miasteczko Krajeńskie. Drużyny są sąsiadami w tabeli gr. 1 wielkopolskiej klasy okręgowej i dzieli je 1 punkt. 
28 września 2025 r. na stadionie lekkoatletycznym w Obornikach odbędzie się charytatywne wydarzenie sportowe: Sztafeta „Biegamy Pomagamy” i Charytatywna Mila. Zebrane środki wesprą leczenie Wiktorii Rembacz, cierpiącej na zespół Retta.
SKF KPR Sparta Oborniki podejmie w niedzielę Tytanów Wejherowo. Gospodarze ciągle borykają się z problemami zdrowotnymi.
Sparta Oborniki zagra w sobotnie popołudnie w Skokach z Wełną. W przeszłości odnosiła tam spore sukcesy.