Skip to main content

MKS Sparta zagra w Objezierzu. Nie może skorzystać ze stadionu w Obornikach

| Łukasz | Zapowiedzi

MKS Sparta Oborniki zagra w niedzielne południe z Piastem Kobylnica. Mecz rozegrany zostanie w Objezierzu.

To jest bardzo trudna runda dla zespołu z Objezierskiej. W kilku spotkaniach zabrakło odrobiny szczęścia i doświadczenia, aby cieszyć się większym dorobkiem punktowym. Ostatecznie na 2 kolejki przed końcem Sparta jest na ostatnim miejscu z dorobkiem 4 punktów.

O zwiększenie tego dorobku będzie ciężko. Za tydzień MKS zagra w Margoninie, a dziś podejmuje Piasta Kobylnica. Niestety zespół Radosława Wrzesińskiego musi je rozegrać w Objezierzu. Płyta boiska, zdaniem zarządcy, nie jest w najlepszym stanie. Opinie na ten temat wygłosił klub z Objezierskiej na swojej stronie:

W najbliższą niedziele czeka nas kolejny pojedynek z zespołem ze ścisłej czołówki ligi Piast Kobylnica. Ponieważ nasza sytuacja po ostatniej kolejce jest naprawdę trudna nie pozostaje nic innego jak wygrać ostatnie dwa spotkania rundy jesiennej i z pewną dozą optymizmu rozpocząć zimowe przygotowania do finałowej wiosennej rundy, w której rozegrają się losy utrzymania w 5 lidze. 
Niestety w tym pojedynku tracimy atut własnego boiska, które nie nadaje się do uprawiania piłki nożnej (już z prędzej wodnej) dlatego tym razem zagram na stadionie w Objezierzu który miejmy nadzieje okaże się dla nas tym szczęśliwym.

MKS Sparta Oborniki - Piast Kobylnica  (Objezierze - niedziela, 12.11.2023, godz. 12:00)

Szczypiorniści podejmują akademików z Bydgoszczy

SKF KPR Sparta Oborniki podejmuje w sobotę drużynę Abramczyk AZS UKW Bydgoszcz.

Charytatywny bieg w Rogoźnie – Steel Run Rogoźno

Na 17 marca 2024 planowany jest w Rogoźnie bieg dla dzieci i dorosłych Steel Run Rogoźno – Biegi Charytatywne 2024.

Ryczywół. W weekend czekają nas tenisowe zmagania dzieci i młodzieży (foto)

Hala Widowiskowo-Sportowa w Ryczywole będzie gościła w weekend młode talenty tenisa ziemnego. Organizatorem turnieju są 3 szkoły tenisa ziemnego.

Trwają zapisy do DT4YOU MTB Maraton Oborniki

Po raz X  w kwietniu odbędzie rowerowy maraton DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

Obornickie Osobowości Sportowe - ostatni moment na zgłoszenie

Plebiscyt Osobowości Sportowe są wyczekiwanym przez wielu wydarzeniem. Kto zostanie w tym roku docenionym przez kapitułę?

Rozpocznij sezon biegowy w Chrustowie!

Rozpoczęły się zapisy do Chrustowskiego Biegu Zimowego. W 2024 będzie to już XV edycja tych zawodów. 

I Świąteczny Zlot Morsów w Rogoźnie! 

Morsowanie dla wielu osób stało się najlepszym sposobem na wzmocnienie i uodpornienie się na wiele chorób. Rogozińskie Morsy spotykają się regularnie, tym razem, wspólnie z OSIR w Rogoźnie zapraszają na I Świąteczny Zlot Morsów w tym mieście, impreza zaplanowana jest na 16 grudnia 2023!