Skip to main content


Weź udział w spływie kajakowym po Warcie

| Łukasz | Zapowiedzi

10 kwietnia odbędzie się pierwszy z czterech spływów kajakowych organizowanych przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej "Warta".

4 Pory Roku w kajaku to cykl spływów kajakowych pozwalających poznać szlaki wodne, ciekawe miejsca, zabytki oraz przyrodę Wielkopolski i nie tylko w 4 pory roku.

4 Pory Roku w kajaku obejmuje:

  • Etap 1 Wiosna w kajaku
  • Etap 2 Lato w kajaku
  • Etap 3 Jesień w kajaku
  • Etap 4 Zima w kajaku

UWAGA: Konkurs fotograficzny (zdjęcia do konkursu można zgłaszać podczas wszystkich etapów spływu do dnia 31.10.2023. Zdjęcia muszą być wykonane osobiście, rozdzielczość min 1600 x 1200 i dotyczyć 3 spływów z cyklu imprez 4 PORY ROKU W KAJAKU!

Dla każdego uczestnika cyklu przewidziana jest jedna pamiątka spływowa, bez względu na to, w którym etapie weźmie on udział.

Ze względów epidemiologicznych wszystkie spływy odbędą się zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi ze strony Rady Ministrów. Niezastosowanie się do wymogów skutkować będzie wykluczeniem z imprezy.

Regulami cyklu : Regulamin 2023

Pełna informacja na temat imprezy oraz całego cyklu znajduje się na stronie:
https://warta.poznan.pl/wydarzenie/wiosna-w-kajaku/

Plakat.jpg

Sparta Oborniki zagra w sobotnie popołudnie z Zamkiem Gołańcz. Faworytem jest zespół gości.
Sparta Oborniki zagra w samo południe w Grodzisku Wielkopolskim z Dyskobolią.
W dniach 4-5 maja 2024r na torze motocrossowym w Obornikach, odbędą się Mistrzostwa Europy w Motocrossie, w klasach MX65, MX85. 
Piłkarzom nożnym MKS Sparty Oborniki pozostało jeszcze 9 kolejek, aby poprawić swoją pozycję w tabeli ligi V. Obecnie MKS Sparta Oborniki zajmuje ostatnią, 16-tą pozycję w tabeli ligowej.
Piłkarze ręczni Sparty Oborniki w sobotę 27.04.2024,  jadą walczyć o punkty do Grudziądza.
Od godz. 07:00 będzie otwarte biuro zawodów DT4YOU MTB Maraton Oborniki. W tym roku start i meta zlokalizowane będą na lądowisku w Słonawach.
Zespół juniorów młodszych SKF KPR Sparta Oborniki rozpoczyna walkę o awans do grona 4 najlepszych drużyn w Polsce.