Skip to main content

Mocne otwarcie w A-klasie. LKS gra z Golnicą!

| Łukasz | Zapowiedzi

Lipski Klub Sportowy w niedzielne popołudnie podejmuje Golnicę Ryczywół. Kibice na ciekawszy pojedynek na starcie ligi nie mogli liczyć.

Po wielu tygodniach oczekiwania wracają piłkarskie rozgrywki A i B-klasy. Kibice nie mogli wyobrazić sobie lepszego meczu na poczatek sezonu. W pierwszej kolejce dojdzie bowiem do derbów. Do Lipy przyjedzie zespół Golnicy Ryczywół. 

W poprzednim sezonie LKS wygrał mecz w Ryczywole 1:0. Meczu rewanżowego nie udało się rozegrać. Golnica kilkadzesiąt minut przed spotkaniem poinformowała, że drużyna nie dojedzie. Nie wiedzieli o tym ani kibice drużyny ze Szkolnej, ani też goście specjalni, którzy pojawili się na tym meczu. 

Nowy sezon ma być zupełnie inny dla obu stron. W Lipie w końcu jasno mówią o walce o awans. W Golnicy nowym trenerem został Dawid Gruchot. Do drużyny dołączyli byli gracze Wełny: M. Zemlik, S. Urban, A. Czarnecki oraz Norbert Naparty z Rożnovii. W niedzielę zapowiada się więc w Lipie na arcyciekawe spotkanie. Początek o 13:00.

Od wyjazdów zaczynają zespoły Orkanu Objezierze i Wełny Rogoźno. Ci pierwsi zagrają o 11:00 w Suchym Lesie. Wełnę czeka za to odległy wyjazd do WKS Owieczki. To spotkanie rozegrane zostanie także o 11:00.

O tej samej godzinie mecz rozpocznie zespół Tornada Tarnowo. W tym sezonie swoje emcze rozgrywać będzie przy Wielkiej Poznańskiej. W pierwszej kolejce kibice zobaczą mecz z LKS Kicin.

 

I Świąteczny Zlot Morsów w Rogoźnie! 

Morsowanie dla wielu osób stało się najlepszym sposobem na wzmocnienie i uodpornienie się na wiele chorób. Rogozińskie Morsy spotykają się regularnie, tym razem, wspólnie z OSIR w Rogoźnie zapraszają na I Świąteczny Zlot Morsów w tym mieście, impreza zaplanowana jest na 16 grudnia 2023!

Silesia Świebodzice przyjeżdża do Obornik

Akademia Piłki Ręcznej Gladiator Oborniki podejmuje w sobotę drużynę Silesii Świebodzice.

Piłkarskie ostatki. Sparta, Wełna, LKS i Golnica grają na wyjeździe

Wełna Rogoźno, LKS Lipa i Golnica Ryczywół zagrają mecze wyjazdowe. W roli gości zaprezentuje się również MKS Sparta Oborniki.

Rusza kolejny sezon ligi siatkówki w Rogoźnie

Rogozińska Gminna Liga Piłki Siatkowej zainauguruje w sobotnie popołudnie kolejny sezon.

Obornicki Mikołajkowy Turniej Szachowy już 3 grudnia

W Obornikach zorganizowany zostanie Mikołajkowy Turniej Szachowy. To już długa tradycja.

MKS Sparta zagra w Objezierzu. Nie może skorzystać ze stadionu w Obornikach

MKS Sparta Oborniki zagra w niedzielne południe z Piastem Kobylnica. Mecz rozegrany zostanie w Objezierzu.

Gladiatorki podejmują w południe drużynę Orlika Kcynia

Szczypiornistki Gladiatora Oborniki ponownie zaprezentują się przed własną publicznością. Będzie to w tym sezonie drugie spotkanie we własnej hali. Przed tygodniem oborniczanki przegrały ze Sparta Gubin. Pierwsza część dostarczyła wielu emocji i nadziei na finałowy wynik. Druga odsłona okazała si...