Przejdź do głównej treści

Nielba zaczyna rundę rewanżową z Tepperem w składzie

| fot. Nielba Wągrowiec | Zapowiedzi

Dawid Tepper zagra dziś pierwsze spotkanie rundy rewanżowej w barwach Nielby Wągrowiec.

Wychowanek SKF KPR Sparta Oborniki ma ważna umowę z Nielbą do końca obecnego sezonu. Tepper w rundzie jesiennej zdobył dla Nielby 10 bramek. Wystąpił w 11 spotkaniach. Zespół z Wągrowca po pierwszej odsłonie sezonu zajmuje 6. miejsce w Centralnej Lidze. Wygrał 6 spotkań i tyle też przegrał. 

O godz. 18:00 w wągrowieckiej hali Nielba podejmuje SRS Przemyśl, który po pierwszej rundzie jest dwie lokaty wyżej. W barwach MKS zobaczyć dziś będzie m.in. Dawida Teppera.

Fot. MKS Nielba Wągrowiec

Pomaganie ma wiele form. Czasem to zwykła wpłata, czasem udostępnienie informacji, a czasem po prostu obecność na starcie i wspólnie przebiegnięte kilometry. W Nowołoskońcu po raz kolejny chcą pokazać, że lokalna społeczność potrafi działać razem, kiedy ktoś potrzebuje wsparcia.
Golnica Ryczywół po serii wygranych zbliżyła się do wicelidera. Dziś zagra w Ostrorogu.
344 osoby wystartują 25.04.2026 r. w MTB Maratonie Oborniki na Lądowisku Słonawy. Zawodników czekają leśne trasy i wymagające, piaszczyste odcinki.
To będzie sportowa nowość w Rogoźnie. Już 19.04.2026 r. miasto po raz pierwszy będzie gospodarzem wyścigu Mini REHAU Cup dla dzieci i młodzieży.
Sparta Oborniki zagra w Gołańczy z Zamkiem. To bardzo ważnie spotkanie dla drużyny z Objezierskiej.
Młodzicy SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w Kartuzach. Stawką turnieju jest awans do grona najlepszych 8 zespołów w Polsce!
Kolejne dwa spotkania rozegrają zespoły UKS Dwójka Rogoźno.