fbpx

Wiara Lecha przyjedża do Obornik

Drużyna Wiary Lecha będzie sobotnim rywalem MKS Sparta Oborniki.

 

Początek sezonu nie był najgorszy dla zespołu z Objezierskiej. Najpierw Sparta odniosłą 2 remisy, po których przyszedł komplet punktów z TPS Winogrady. Kto z kibiców kręcił nosem na 5 punktów w 3 meczach to później musiał być dopiero niezadowolonym. MKS przegrał bowiem potem 5 kolejnych spotkań. 

Nie potrafimy kreować sobie nawet sytuacji - mówił po jednym ze spotkań zawodnik MKS. Trudno określić poziom naszej gry, bo rywale zagrali bardzo słabo - mówił inny reprezentant Sparty po spotkaniu w Murowanej Goślinie.

Po tak trudnym okresie przyszedł czas na derby. Mecz w Szamotułach był okazją do rewanżu po spotkaniu pucharowym. Po wysokiej wygranej MKS było trzeba przełknąć gorzką pigułkę. Sparta Oborniki została ukarana walkowerem. Przed tygodniem w Szamotułach zespoł trenera Sławomira Dyzerta wysoko pokonał rywali. Czy to początek lepszych dni?

O 15:00 na obornickim stadionie rywalem będzie wicelider v ligi. Drużyna Wiary Lechac mierzy w awans i trudno oczekiwać łatwego meczu. Kibice zgromadzenie przy Objezierskiej na pewno będą zadowoleni. Będzie możliwosć zobaczenia w akcji m.in. Jakuba Wilka, który w ostatnim sparingu przed tym sezonem strzelił jedyną bramkę w meczu obu tych drużyn. 

Wyniki Sparty Oborniki:

Sparta -Zamek Gołańcz 2:2
Polonia Chodzież - Sparta 0:0
Sparta - TPS Winogrady 4:0
Sparta - Pogoń Łobżenica 1:5
Lubuszanin Trzcianka - Sparta 6:1
Sparta - Błękitni Wronki 1:2
Concordia Murowana G. - Sparta 1:0
Sparta - Noteć Czarnków 1:4
Sparta Szamotuły - Sparta 0:7

Drużyna Wiary Lecha wygrała w Szamotułach w takim samym stosunku bramkowym.