fbpx

Orkan Objezierze podejmuje LKS Baborówko, derby w Rogoźnie!

Orkan Objezierze zagra z zespołem LKS Baborówko w kolejnym spotkaniu ligowym.

W środę Orkan przegrał z Skórzewie 1:4. Wynik w żaden sposób nie odzwierciedla wydarzeń boiskowych. Canarhinos w pierwszych minutach przeprowadziło kilka szybkich akcji prawą stroną. To wywoływało duże zamieszanie w defensywie Orkanu. Niestety szybko te akcje przełożyły się na prowadzenie gospodarzy. Wynik 3:0 był zasłużony w tej części gry. 

Orkan nie miał zamiaru składać broni. Mnożyły się kolejne akcje zarówno w pierwszej i drugiej części spotkania. Orkanowi brakowało niestety szczęścia. Dwukrotnie obijał poprzeczkę zespołu ze Skórzewa. Tyle samo udało się posłać piłkę na słupek. Błąd głównego sędziego nie pomógł też gościom. Boiskowy rozjemca nie zanotował ukaranego wcześniej żółtą kartką zawodnika w swoim notesie. W konsekwencji, gdy dostał kolejne upomnienie, nie otrzymał czerwonej kartki. 

Zespół z Objezierza musi zapomnieć o niepowodzeniu w Skórzewie. Przed nim 2 niezwykle ważne spotkania. W sobotę o 11:00 podejmuje LKS Baborówko, a we wtorek Czarnych Wróblewo. W tych meczach musi wywalczyć 6 punktów. 

Po przełamaniu niemocy Tornado wybiera się do lidera. Wełna Rogoźno może powoli otwierać szampany z tytułu wywalczonego awansu. Zespół z Tarnowa na pewno podbudował się wygraną z Wełnianką, ale przypłacił to kilkoma kontuzjami. Zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji będzie RKS. Początek sobotniego spotkania o 16:00.