fbpx

Derby Spart w Objezierzu. Gra też Orkan

W sobotnie popołudnie rozgerane zostaną w Objezierzu 2 spotkania ligowe.

O 13:00 czeka nas ciekawy mecz. Sparta Oborniki podejmuje swoją imienniczkę z Szamotuł. Te regionalne derby niosą zawsze daotkowy ładunek emocji. Nie ukrywa tego trener Piotr Kucharski:

Zawsze spotkania z zespołem z Szamotuł są czymś więcej niż tylko pojedynkiem o punkty - mówi opiekun Sparty. Zawodnicy sami motywują się na te mecze. Czasem wręcz trzeba schładzać te nastroje.

W meczu z zespołem ze Sportowej gospodarze nadal zagrają bez Mateusza Grządzielewskiego. Do tego oczywiście należy pamiętać o Dajanie Nowaku. Kilku innych zawodników ma drobne urazy, ale powinni być gotowi do walki w sobotnim spotkaniu.

MKS Sparta Oborniki - Sparta Szamotuły godz.13:00

Objezierze, Stadion im. R. Ciszaka

Kilka godzin później do rywalizacji ligowej powrócą piłkarze Orkanu. Na tym samym boisku zagrają z Avią Kamionki. Drużyna trenera Błażeja Jastrząbka ostatnie dni miała inensywne. Rozegrała bowiem 3 mecze towarzyskie.

Udało nam się rozegrać kilka meczy, które pokazały, że mamy spore możliwości. Po tych grach jestem zadowolony z chłopaków. Zobaczymy co przyniesie sobotnie popołudnie - mówił w piątek trener Jastrząbek.

Orkan Objezierze - Avia Kamionki godz. 15:30

Objezierze, Stadion im. R. Ciszaka