Przejdź do głównej treści

Futsalowe ostatki w Obornikach

| Łukasz | Zapowiedzi

Klub Sportowy Futsal Oborniki zagra w niedzielę po raz ostatni w obecnym sezonie we własnej hali.

O godz. 18:00 w niedzielę 11 kwietnia KS Futsal zagra mecz ligowy z UMKS Zgierz. Dla obornickiego klubu będzie to pożegnanie z własną halą w sezonie 2020/2021. Niestety z obiektem, a nie z kibicami. Kolejny raz na przeszkodzie, aby zobaczyć mecz na żywo stanie pandemia. 

Spotkanie z drużyną ze Zgierza ma większe znaczenie dla gości. Ci bowiem ciągle mają szanse na zdobycie drugiego miejsca, które pozwoli im zagrać w barażach o ekstraklasę. Mecz ten nie jest bez znaczenia dla oborniczan. Cały czas pozostają wgrze o piąte miejsce. Po ostatnich przegranych stracili definitywnie szansę na miejsce na podium. W tej chwili zagrożone jest nawet siódma pozycja, którą zajmują po 24 kolejkach. Jeśli zespół trenerów Wicbergera i Hoefta zagra uważnie w defensywie to powinien zdobyć w tym meczu 3 punkty.

 

To będzie sportowa nowość w Rogoźnie. Już 19.04.2026 r. miasto po raz pierwszy będzie gospodarzem wyścigu Mini REHAU Cup dla dzieci i młodzieży.
Sparta Oborniki zagra w Gołańczy z Zamkiem. To bardzo ważnie spotkanie dla drużyny z Objezierskiej.
Młodzicy SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w Kartuzach. Stawką turnieju jest awans do grona najlepszych 8 zespołów w Polsce!
Kolejne dwa spotkania rozegrają zespoły UKS Dwójka Rogoźno.
Sparta Oborniki podejmuje w sobotnie popołudnie Klub Piłkarski Piła. Mecz odbędzie się na naturalnym boisku.
Szkoła Tenisa Ziemnego AKA Tenis w Obornikach zaprasza na treningi.
O 20:00 rozpocznie się obornicka gala sportu. To dziś poznamy Osobowości Sportowe roku 2025!