Przejdź do głównej treści

Futsaliści wracają do walki o punkty ligowe

| Łukasz | Zapowiedzi

Klub Sportowy Futsal Oborniki w sobotę zagra z We-Met FC Kamienica Królewska.

Dla obornickiego zespołu ostatnie tygodnie były bardzo ciężkie. W związku z problemami zdrowotnymi zespół duetu trenerskiego Hoeft-Wicberger musiał przełożyć aż 3 spotkania. Najpierw w dniu meczu wyjazdowego udało się przełożyć pojedynek w Gdańsku. Kolejne spotkanie także nie doszło do skutku - z Futbalo Białystok. W miniony weekend obornicki zespół niestety nie wyjechał do Piły. 

Najtrudniejszy okres futsaliści wydaje się, że mają za sobą. W sobotę do Obornik przyjedzie beniaminek z Kamienicy Królewskiej. W 10 spotkaniach We-Met zdobył 16 punktów, z czego większość na wyjazdach. Oborniczanie mają 3 mecze rozegrane mniej i zdobyte 12 punktów. 28 listopada nadarzy się okazja, aby ruszyć marsz w górę tabeli.

Spotkanie KS Futsal Oborniki - We-Met FC Kamienica Królewska rozpocznie się o 14:00. Nasz portal przeprowadzi z niego transmisję na żywo.

 

Golnica Ryczywół zagra o drugi komplet punktów z Wartą Obrzycko. O swoje pierwsze punkty chcą powalczyć piłkarze z Rogoźna.
Lipski Klub Sportowy zagra w Połajewie. Do Obornik przyjeżdża Sparta Szamotuły.
Na Jeziorze Rogoźno odbędą się Motorowodne Mistrzostwa Europy. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tej imprezie.
Sparta Oborniki i LKS Lipa przegrała swoje pierwsze spotkania w sezonie 2025/2026. Obie drużyny obejmowały prowadzenie i też solidarnie przegrały.
Już w piątek każdy będzie mógł podnieść mistrzowski puchar Kolejorza. Będzie to możliwe dzięki akcji Mistrzowie na Landach.
W sobotę o godz. 10:00 rozpocznie się Memoriał Edwarda Paluszka. Rywalizacja toczyć się będzie na obornickich kortach przy ul. ks. Szymańskiego i Objezierskiej.
W ostatniej kolejce spotkania Sparta Oborniki zagra z Kłosem Gałowo. Wynik tego spotkania może dać MKS czwarte miejsce!