fbpx

LKS Lipa gra o fotel lidera! Ważne mecze Rożnovii i Golnicy

Lipski Klub Sportowy może zostać w niedzielne popołudnie ldierem 2 grupy poznańskiej A-klasy!

Niedzielne popołudnie ma być ciepłe i słoneczne. Niestety kibice piłki nożnej będą mogli wybrać się dzisiaj co najwyżej na spacer do parku, czy lasu. Wszystkie mecze odbywają się bowiem bez publiczności. W tych nietypowych warunkach o fotel lidera powalczy Lipski Klub Sportowy. Drużyna trenera Mariusza Drewicza podejmuje o 13:00 Rzemieślnik Kwilcz. Rywal w meczach wyjazdowych zdobył zaledwie 1 punkt. Było to w meczu z KS Gaj Wielki. Zdecydowanym faworytem będzie LKS. Drużyna z Lipy podbudowana jest wygraną w Tarnowie Podgórnyn. Do tego kadra zespołi jest bardzo szeroka. Jeśli gospdodarze nie zlekceważą rywala to dzisiaj zasiądą w fotelu lidera. tracą do prrowadzącego LZS Otorowo 2 punkty, ale rywal pauzuje w tej kolejce.

W cieniu tego meczu odbędą się 2 inne ważne pojedynki. Po 2 wygranych w Golnicy poprawiła się atmosfera. W końcu na ławce pojawili się zmiennicy. Niestety dzisiaj nie zagra Marek Musielak. Przy podtrzymaniu należytej koncentracji w obronie i skuteczniejszej grze w ofensywie w Ryczywole będą mogli się cieszyć z kolejnej wygranej. Mecz z KS Gaj Wielki na pewno jednak łatwym nie będzie. Mecz zespołu z dołu tabeli A-klasy rozpocznie się o 14:00.

O 13:00 o pozostanie w czubie tabeli zagra w Młynkowie Rożnovia. Po dobrej, ale nieskutecznej grze, drużyna Mariusza Szyszki straciła 2 punkty z LZS Otorowo. Dzisiaj może zbliżyć się do ubiegłotygodniowego przeciwnika na 1 punkt. Do tego celu potrzebne będą 3 punkty w meczu z Huraganem. Gospodarze znacznie więcej punktów zdobywają na wyjazdach. Jeśli Robert Sołowiej będzie skuteczny to Rożnovia nie powinna miec problemów z odniesieniem zwycięstwa.