fbpx

KS Futsal Oborniki rozpoczyna walką o Ekstraklasę (film)

Klub Sportowy Futsal Oborniki rozpoczyna walkę o Futsal Ekstraklasę.

Nastroje w zespole są pozytywne. Udało się zrealizować wszystkie cele, a przy tym nikt nie odniósł kontuzji. Sztab trenerski zasilił Paweł Hoeft. Jego doświadczenie zachwalali w wywiadach dla naszej Redakcji kapitan Jacek Sander, a także trener Mikołaj Wicberger. Dodatkowo udało się zatrzymać prawie całą kadrę z ubiegłego roku. Z różnych powodów w tym sezonie nie zobaczymy Marka Majchrzaka i Maksyma Khyzniaka. Dodatkowo w ostatniej chwili udało się dołączyć do zespołu Szymonowi Piaskowi. Kilka lat spędzonych w Red Dragons Pniewy na pewno będzie ogromnym atutem tego zawodnika.

Pierwsze spotkanie KS Futsal zagra w Mosinie. Tamtejszy Orlik jest beniaminkiem, ale na pewno nie można mówić, że to będzie dla obornickiej drużyny przysłowiowy spacerek. Kadra na to spotkanie przedstawia się następująco:

Mielniczek (bramkarz), Szepczyński (bramkarz),Sander, Orczykowski ,M.Wicberger, Antczak, Banasik, Michalski, Kubiak, Sawicki ,Turostowski, Piasek .

Trener M.Wicberger
Asystent. P.Hoeft

Fizjoterapeuta: B. Andrys 

O rywalizacji w bramce i o celach na ten sezon mówili w wywiadzie: Seweryn Sawiński, Daniel Szepczyński, Marek Gonda, Michał Mielniczek. youtube.com/eoborniki

 Transmisja Orlik Mosina - KS Futsal Oborniki 18:00 - kliknij.

KS Futsal Oborniki