Przejdź do głównej treści

Krzysztof Zieliński: Bramki nie są dla mnie najważniejsze (wywiad)

| Łukasz | Zapowiedzi

Wełna Rogoźno zagra w sobotę z Liderem Szczytniki Czerniejewskie.

Drużyna z Rogoźna po przegranej na inaugurację sezonu z Farą Pelikan Żydowo zanotowała serię 4 zwycięstw. Z 12 punktami plasuje się na 3 miejscu. W sobotnie popołudnie podejmie przy ul. Wielkiej Poznańskiej drużynę Lidera Szczytniki Czerniejewskie. Zespół gości ma w dorobku 7 punktów i zajmuje 7 miejsce. Na wyjeździe Lider przegrał w Żydowie, ale wygrał w Uchorowie. Faworytem jest drużyna Wełny Rogoźno, w której gra Krzysztof Zieliński.

Popularny Pcheła nie ukrywa, że w drużynie jest problem ze skutecznością. Dla niego osobiście najważniejszy jest jednak awans do A-klasy. youtube.com/eoborniki

 

Sparta Oborniki zagra w Gołańczy z Zamkiem. To bardzo ważnie spotkanie dla drużyny z Objezierskiej.
Młodzicy SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w Kartuzach. Stawką turnieju jest awans do grona najlepszych 8 zespołów w Polsce!
Kolejne dwa spotkania rozegrają zespoły UKS Dwójka Rogoźno.
Sparta Oborniki podejmuje w sobotnie popołudnie Klub Piłkarski Piła. Mecz odbędzie się na naturalnym boisku.
Szkoła Tenisa Ziemnego AKA Tenis w Obornikach zaprasza na treningi.
O 20:00 rozpocznie się obornicka gala sportu. To dziś poznamy Osobowości Sportowe roku 2025!
Burmistrz Rogoźna zaprasza mieszkańców, kluby sportowe, stowarzyszenia oraz wszystkich sympatyków sportu do zgłaszania kandydatur do prestiżowych tytułów przyznawanych podczas II Rogozińskiej Gali Sportu.