fbpx

Ekipa Szymona zaprasza na spływ kajakowy

W niedzielę odbędzie się spływ kajakowy na rzece Warcie.

Niedziela 14 czerwca ma być ciepła i słoneczna. Warto więc pomyśleć o aktywnym wypoczynku. Z propozycją spływu kajakowego wychodzi Ekipa Szymona. Obornicki splyw kajakowy ma się rozpocząć o 09:30, gdy wszyscy jego uczestnicy spotkają się na obornickim Rynku.

Szczegóły:

Wydarzenie jest skierowane do 60 osób. Dzięki uprzejmości Piotra z Ekipy Szymona, prowadzącego pensjonat "Chata nad Wełną" spływ jest bezpłatny. Do dyspozycji mamy kajaki dwuosobowe - 20 sztuk, 4-osobowe tratwy - 4 sztuki oraz łódkę, na którą możemy zabrać osoby starsze i niepełnosprawne (5 osób).
Jeśli jednak będzie nas więcej "Przystań Kowale" jest chętna dołożyć swoje kajaki, wtedy jesteśmy w stanie zabrać z nami 40 dodatkowych osób.

Każdy z uczestników zostanie wyposażony w kamizelkę ratunkową.

PROGRAM WYDARZENIA:

>>> 9:30 - Wyjazd autobusem (30- lub 50-osobowym) z rynku w Obornikach do miejsca startu (opłata: każdorazowo 10 zł, choć cena może ulec zmianie w zależności od liczby osób).

>>> 10:30 Wypłynięcie z punktu zbiorowego Mściszewo.
Spływ trwa ok 3.5 godziny rzeką Wartą. Meta w Obornikach w Marinie, w której był Szymon Hołownia.

>>> Z Mariny przechodzimy na rynek, aby tam o godz. 15:00 rozpocząć happening pt. "Porozmawiajmy o Polsce".

Zgłoszenia przyjmujemy do 13 czerwca 2020 r. (sobota) do godz.
12:00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule: SPŁYW OBORNIKI, w treści maila wystarczy przesłać imię i nazwisko osoby zgłoszonej, a także numer telefonu i miejscowość.

Warto również podać informację, czy wśród osób zgłoszonych znajdują się m.in. osoby starsze, osoby z różnymi niepełnosprawnościami oraz dzieci (z podaniem wieku). Napiszcie również, czym wolelibyście spływać (2-osobowy kajak, 4-osobowa tratwa, łódź).

UWAGA!
Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

DODATKOWE INFORMACJE:
>>> Zachęcamy do zabrania ze sobą żółtych akcentów - stroje, tasiemki, wstążki, koszulki, kapelusze, baloniki itp.

Spotkajmy się! Zachęcamy do udziału!