fbpx

KS Futsal Oborniki zagra w sobotę z liderem!

 

Klub Sportowy Futsal Oborniki zagra w sobotę z liderem 1. Polskiej Ligi Futsalu.

 

Hala przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach będzie w sobotę świadkiem niezwykle ważnego spotkania. KS Futsal podejmuje drużynę Team Lębork. Spotkanie trzeciego i pierwszego zespołu wyrasta na najważniejsze spotkanie tej kolejki. Obie drużyny walczą o awans do Futsal Ekstraklasy. Wygrana KS pozwoli mocno zbliżyć się do tego celu.

Trener Mikołaj Wicberger:

Czeka Nas bardzo ważny mecz, który odpowie Nam na pytanie o co jesteśmy w stanie walczyć w tym sezonie. W pierwszym meczu padł wynik remisowy 6:6, więc możemy się spodziewać wyrównanego, ciekawego pojedynku z duża ilością sytuacji bramkowych. Drużyna z Lęborka jest na chwile obecna najlepszym i najrówniej grającym zespołem 1 ligi, wiec przed Nami bardzo trudne zadanie, ale tak jak w każdym meczu wychodzimy na parkiet po 3 pkt. I mamy nadzieje, że hala w Obornikach w najbliższym spotkaniu nie zostanie zdobyta.

Dodaje także:

Oczywiście, jak kazdy zespół w tej fazie rozgrywek borykamy się z pewnymi problemami personalnymi wynikającymi z zawieszeń czy tez chorób, które dotknęły Naszym zawodników, co nie zmienia naszego nastawienia na mecz i obiecujemy dać z siebie maksimum tak, aby kibice z Oborniki byli z Nas dumni.

Serdecznie zapraszamy na mecz w Sobotę o gdzinie 16:00 w hali przy ul. Obrzyckiej. Bądźcie z KS!

team lebork