Ostatnia szansa na start w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Jeszcze tylko dziś można zapisać się na V Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Obornikach.

29 lutego w Obornikach odbędzie się V edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na starcie może pojawić się 300 zawodników. Dziś jest ostatnia szansa na zgłoszenie swojego uczestnictwa w Biegu. Organizatorzy przyjmują bowiem zapisy do 16 lutego. Zgłoszenie uczestnictwa można dokonać przez stronę Formularz Zgłoszeniowy.

Regulamin Biegu

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież